Eesti taimede määraja

Eesti taimede määraja on praktiline abiraamat, mis aitab lugejatel tundma õppida Eestis leiduvaid sõnajalgu, paljasseemneid ja katteseemnetaimi. See raamat on koostatud spetsialistide poolt ja aitab loodushuvilistel ning taimetundjatel tuvastada ning määrata erinevaid taimeliike.

18,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 18 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Kirjeldus

Eesti taimede määraja on praktiline abiraamat, mis on mõeldud kõigile loodushuvilistele, kes soovivad õppida tundma Eestis leiduvaid taimeliike, eriti sõnajalgu, paljasseemneid ja katteseemnetaimi. See raamat on koostatud spetsialistide poolt ja pakub põhjalikku ülevaadet Eesti taimestikust.

Raamatu sisu hõlmab erinevaid taimerühmi, mis on levinud Eesti looduses. Taimeliikide määramisel aitavad spetsiaalsed määramisvõtmed ning kirjeldused, mis on varustatud selgete ja detailselt joonistatud illustratsioonidega. Autorid on püüdnud tuua välja olulised tunnused ja erinevused, mis aitavad taimi üksteisest eristada.

Eesti taimede määraja ei ole mõeldud ainult professionaalsetele botaanikutele, vaid ka loodushuvilistele, õpilastele ja õpetajatele. See raamat võib olla abiks kõigile, kes soovivad avastada ja uurida Eesti looduse mitmekesisust ning paremini mõista meie taimestiku rikkust.

Kui soovid astuda sammu lähemale loodusele ja saada paremaks taimetundjaks, võib Eesti taimede määraja olla väärtuslik abivahend selle teekonna alguses või ka edasijõudnutele, kes soovivad oma teadmisi täiendada.

Lisainfo

Kaal 1,671 kg
Mõõtmed 27 × 18 × 4,5 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1966

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

1188

Seisukord

Hea

Ostukorv