Tuhat üks ööd. 2 : valitud lugusid

Tuhat üks ööd. 2. kd: Valitud lugusid viib lugejad imelisse maailma, kus orientaalseid muinasjutte räägivad ravid ja kuulajad naudivad lummavaid lugusid, mis kõnelevad leidlikkusest, uljustest ja elu põnevatest seiklustest. See raamat sisaldab ka Sindbadi meresõitja seiklusi, mida on nüüd eesti keelde tõlgitud.

7,50 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 7 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300617 Kategooria:

Kirjeldus

Tuhat üks ööd. 2. kd: Valitud lugusid on osa imelisest muinasjuttude kogumikust Tuhat üks ööd ehk Alf Laila wa-Laila. See muinasjuttude kogumik on kui aken lummavasse Orienti, kus ravid – loo jutustajad – räägivad põnevaid ja vaheldusrikkaid lugusid lihtrahvale. Need lood pärinevad mitmest kultuurist ja ajastust, ulatudes Araabiast, Pärsiast, Indiast, Türgist, Egiptusest kuni Mesopotaamiani.

Mõned lood, nagu Sindbadi meresõitja seiklused, Ali-Baba ja nelikümmend röövlit ning Aladdini imelamp, on saanud tuntust ka väljaspool Lähis-Ida kultuuriruumi. Käesolev raamat sisaldab Sindbadi meresõitja seiklusi, mis on nüüd esmakordselt eesti keelde tõlgitud, lisaks teisi valikulisi lugusid, mis on põnevad ja haaravad lugejaid oma leidlikkuse ja eksootikaga.

Tuhat üks ööd on olnud Euroopas tuntud tänu prantslasele Antoine Gallandile, kes tõlkis selle 18. sajandi alguses mitmesse Euroopa keelde. Need lood on unustamatud ja ajatud, täis põnevust, seiklusi ja muinasjutulisi tegelasi, mis jäävad lugejatele kauaks meelde.

Lisainfo

Kaal 0,9 kg
Mõõtmed 24,5 × 17 × 4,5 cm
Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1984

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

558

Seisukord

Hea

Ostukorv