Viie luure agent

Hans Salmi raamat Viie luure agent: Eesti luurajad II maailmasõjas räägib loo Teise maailmasõja keerdkäikudesse sattunud Eesti noortest meestest, kes tegutsesid luureagentidena ja püüdsid anda oma panuse kodumaa kaitsmiseks. Raamatu keskmes on Toomas Hellat ja tema kaaslaste saatus, kes jäeti Eestisse maha Haukka viimasest paadist.

20,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 20 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

Hans Salmi raamat Viie luure agent: Eesti luurajad II maailmasõjas viib lugeja Teise maailmasõja keerdkäikudesse ja keskendub Eesti noorte meeste saatusetele, kes otsustasid võidelda oma kodumaa eest luurajatena. See haarav lugu räägib nende noorte meeste julgusest ja pühendumusest, kui nad püüdsid vastu seista okupeerivatele jõududele.

Raamatu keskmes on Toomas Hellat ja tema kaaslased, kes olid osa Haukka viimasest paadist, mis jäeti Eestisse maha. Nende saatus keerleb ümber julgete otsuste, ohtude ja intriigide, mis olid seotud luuretegevusega Teise maailmasõja keerulistes tingimustes.

Viie luure agent toob esile nende meeste panuse Eesti iseseisvuse taastamiseks ja nende kangelasliku võitluse kodumaa nimel. Raamat toob päevavalgele nende loo, mis on tihti jäänud unustusse, ning annab tunnustust nende vaprate meeste mälestusele. See on haarav lugemine kõigile ajaloohuvilistele ja neile, kes soovivad mõista Teise maailmasõja keerulisi sündmusi Eestis.

Lisainfo

Kaal 0,657 kg
Mõõtmed 22 × 15,5 × 2,5 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

2004

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

440

ISBN

9.78999E+12

Seisukord

Hea

Ostukorv