Vene päike

Andrei Karaulovi haarav romaan “Vene päike” viib lugejad Nõukogude Liidu viimaste päevade keerisesse 1991. aastal, kus sündisid saatuslikud otsused ja tehti ajaloolised valikud. See ei ole lihtsalt kuiv dokumentaalfaktide loetelu, vaid haarav lugu, mis segab faktid ja fiktsiooni, et pakkuda lugejatele elavat ja emotsionaalset ajalookogemust. Kui soovite kogeda ajalugu südames ja mõista selle keerukust, on see raamat teie jaoks õige valik.

5,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 5 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 400270 Kategooriad: , ,

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Kirjeldus

“Põnevatel ja saatusest tiivustatud hetkedel täis reaalne ajalugu tuleb teie ette Andrei Karaulovi kaasahaaravas romaanis “Vene päike”. Astuge ajamasina peale ja sõitke tagasi 1991. aasta detsembrisse, mil Nõukogude Liit hingitses oma viimaseid hingetõmbeid. See raamat ei ole lihtsalt järjekordne kuiv dokumentaalfaktide loetelu; see on haarav lugu, mis viib teid sündmuste keerisesse ja laseb teil kogeda ajalugu emotsionaalsel ja kaasakiskuval viisil.

Autor Andrei Karaulov on tuntud kui mitmekülgne ja informeeritud vene ajakirjanik, kes oskab ajaloosündmusi kaasahaaravalt edasi anda. Tema lähenemine pole tüüpiline dokumentaalsele kuivusele. Pigem sulatab ta faktid ja fiktsiooni kunstiliselt kokku, pakkudes lugejale elavat ja emotsionaalset kogemust. Karaulov kasutab oskuslikult psühholoogilisi hüpoteese ja rekonstruktsioone, et tuua esile ajastu keerukus ja inimeste sisemised tunded ning kaalutlused.

“Vene päike” käsitleb Nõukogude Liidu viimaseid päevi Belovežje lepingu eelõhtul. See oli aeg, kus sündisid saatuslikud otsused ja tehti ajaloolised valikud. Karaulov viib teid otse nende otsuste keskele, tuues välja nii tuntud faktid kui ka julgeid oletusi, mis tõukavad lugeja mõtlema, mis võinuks olla.

Kui soovite tunda end, nagu oleksite ise selle ajastu osa, ja kogeda ajalugu südames, siis “Vene päike” on teie jaoks õige raamat. Astuge sisse selle romaanimaailma ja laske end kaasa haarata nende saatuslike päevade keerisesse, mil Nõukogude Liit muutis end igaveseks. Olete vaid lehekülgede kaugusel põnevast ajaloolisest seiklusest, mis jääb kauaks meelde.”

Lisainfo

Kaal 0,329 kg
Mõõtmed 21 × 14 × 1,5 cm
Autor

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

2002

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

285

ISBN

9985662822

Ostukorv