Uulust mitme kandi pealt I

“Eevi Vallek’i “Uulust mitme kandi pealt. I. osa” on raamat, mis põhineb mitmetel arhiivi- ja ajalematerjalidel ning kogumikul “Pärnumaa”. Autor, Eevi Vallek, on kasutanud ka kogutud mälestusi.

8,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 8 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 400210 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

“Uulust mitme kandi pealt. I. osa” on raamat, mis pakub lugejatele ülevaadet Uulu piirkonna ajaloost ja kultuurist. Raamatu koostaja Eevi Vallek on kasutanud mitmeid allikaid, sealhulgas arhiivi- ja ajalematerjale ning kogumikku “Pärnumaa”. Lisaks sellele on raamatu valmimisel olnud suureks abiks kogutud mälestused, mis annavad väärtusliku lisakihi piirkonna ajaloole.

Raamat keskendub Uulu mitmekülgsele minevikule ning selle erinevatele tahkudele. Uulu piirkonnas on toimunud mitmed ajaloolised sündmused ja arengud, mis on kujundanud selle kandi kultuuri ja identiteeti. Autori eesmärk on tuua lugejate ette need olulised ajaloolised hetked ja sündmused ning anda aimu selle piirkonna rikkast ajaloost.

“Uulust mitme kandi pealt. I. osa” on väärtuslik lugemine kõigile, kes huvituvad Eesti ajaloost ja eriti Uulu piirkonna minevikust. See raamat pakub võimaluse heita pilk selle piirkonna minevikku mitmest erinevast vaatenurgast ning mõista, kuidas ajaloolised sündmused on kujundanud Uulu kandi kultuuri ja identiteeti.

Lisainfo

Kaal 0,127 kg
Mõõtmed 21 × 15 × 1 cm
Autor

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

2005

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

78

Ostukorv