Vana-Otepää muinasajast tänapäevani

Vana-Otepää muinasajast tänapäevani on Endel Susi raamat, mis käsitleb Otepää ajalugu alates muinasajast kuni tänapäevani. Autor toob esile piirkonna ajaloolised sündmused, tuntud isikud ja kohaliku kultuurielu, andes ülevaate Otepää rikkast minevikust.

14,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 14 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

Vana-Otepää muinasajast tänapäevani on teos, mis avab Otepää ajalugu ja kultuuri erinevatel perioodidel, alates muinasajast kuni tänapäevani. Autor Endel Susi toob lugejateni põnevad lood ja faktid, mis on seotud selle Eesti piirkonna mineviku ja olevikuga.

Raamatus leidub rikkalikku ajaloolist materjali, mis kajastab Otepää küla ja selle ümbruse muutusi aegade jooksul. Lugejad saavad tutvuda Otepää kui piirkonna varase ajalooga, samuti selle kultuurielu ja tuntud inimestega seotud lugudega. Lisaks pakub raamat ülevaadet Otepää rollist Eesti ajaloos, eriti olulistest sündmustest nagu Otepää vabastamine Vabadussõja ajal.

Raamatu kaudu saavad lugejad parema arusaama Otepää piirkonna tähtsusest Eesti ajaloos ja kultuuris. Vana-Otepää muinasajast tänapäevani on suurepärane lugemine kõigile, kes huvituvad Eesti ajaloost ja kultuuripärandist, eriti Otepää piirkonna arengust ja ajaloolistest sündmustest.

Lisainfo

Kaal 0,483 kg
Mõõtmed 22 × 15 × 1,5 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

2012

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

203

ISBN

9789949304134

Seisukord

Väga hea

Ostukorv