Valik külajutte

Tutvuge eesti vanema põlve kirjaniku August Kitzbergi mahlakate ja sügavate külajuttudega tema teose Valik külajutte kaudu. See raamat on täis vaimukaid ja südantsoojendavaid lugusid, mis viivad teid tagasi Eesti maapiirkondadesse ja nende eluolu kirevusse. Kitzbergi jutustused võluvad nii noori kui ka vanu lugejaid ning toovad esile kirjaniku erilise annet rääkida lugusid, mis puudutavad hinge ja südant.

3,50 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 3 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300165 Kategooriad: , ,

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Kirjeldus

August Kitzbergi Valik külajutte on kogumik, mis toob meieni selle tuntud eesti vanema põlve kirjaniku jutustuste parimad palad. Kitzbergi erilisus seisneb tema võimes talletada Eesti külade elu ja karakterid oma jutustustes, tuues esile nende inimeste lõbusad ja hingelised seiklused.

Raamatu hulgas leiate Maimu, mis on pikem ajalooline jutustus, mis viib teid tagasi minevikku ja pakub sündmusi, mis on täis dramaatikat ja südantsoojendavaid hetki. Samuti saate tutvuda Libahundiga, mis on üks Kitzbergi tuntumaid jutustusi, ja see toob teie ette müstilise ja hirmutava loo, mis on täis põnevust.

Valik külajutte hõlmab ka mitmeid populaarseid külaainelisi palasid, mis kujutavad erinevate külainimeste eluolu ja tegemisi. Saate naerda Sauna-Antsu oma hobuse naljakate seikluste üle või elada kaasa Räime-Reeda 10 kopikat otsingutele. Veli Henn, Koopavana, ja Punga Mardi lugude kaudu saate avastada erinevaid isikupäraseid karaktereid ja nende elu põnevaid aspekte.

August Kitzbergi jutustused on täis vaimukust ja sügavust ning nad oskavad puudutada lugejate hinge ja südant. Kitzberg oli tõeliselt andekas kirjanik, kes suutis luua lugusid, mis jäävad meie mällu ja südamesse.

Kas olete valmis sukelduma Eesti maapiirkondade eluolu keerdkäikudesse ja nautima ajatuid jutustusi, mis kujutavad nii inimeste igapäevaelu kui ka nende unikaalseid seiklusi? Siis ärge jätke kasutamata võimalust omandada Valik külajutte ja kogeda August Kitzbergi kirjanduslikku pärandit, mis on jätkuvalt südamlik ja köitev.

Lisainfo

Kaal 0,25 kg
Mõõtmed 21 × 13,5 × 1,5 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1983

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

184

Seisukord

Väga hea

Ostukorv