Väikemajad

Väikemajad on informatiivne raamat, mis juhendab üksikelamute, suvilate, aiamajade ja väikesaunade ehitamist, arvestades Eesti ehitustraditsioone, projekteerimiseeskirju ja ehitusmaterjalide kättesaadavust. Autor Tiit Masso jagab olulist teavet, kuidas ehitada väikemaju, keskendudes nende konstruktsioonide ratsionaalsusele, vastupidavusele, lihtsale hooldusele ja eelarvesõbralikkusele. See raamat on mõeldud kõigile, kes tegelevad väikemajade ehitamisega, eriti mittespetsialistidest iseehitajatele.

20,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 20 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300644 Kategooriad: , , ,

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Kirjeldus

Kas oled unistanud oma väiksemajast, suvilast, aiakuurist või saunast? Tiit Masso raamat Väikemajad võtab sind kaasa selle ehitusreisile, andes sulle põhjaliku juhendi, kuidas neid ehitisi luua. Raamat käsitleb nii üksikelamute kui ka väiksemate ehitiste, nagu väikesaunade, konstruktsioone. Eesmärk on luua hooneid, mis oleksid vastupidavad, energiatõhusad, kergesti hooldatavad ja samas eelarvesõbralikud.

Raamat jagab teadmisi ja praktilisi näpunäiteid, mis aitavad hoonete ruumiprogrammi kavandamisel, ehitusmaterjalide valikul ja kõige olulisemal – hoone konstruktsioonide ehitamisel. Käsitletakse vundamente, välimiste ja sisemiste seinte ehitust, katusekattesüsteeme, põrandaid, treppe ja aknaid. Samuti saad teavet, kuidas viimistleda oma ehitist sise- ja välisviimistlusmaterjalidega ning kuidas paigaldada tehnilised süsteemid, nagu veevarustus, kanalisatsioon, küttesüsteemid ja elekter.

Tiit Masso juhendab sind samm-sammult kogu ehitusprotsessi jooksul, alates maja planeerimisest kuni viimistluseni. See raamat on ideaalne neile, kes soovivad alustada iseehitust ja luua oma unistuste väikemaja või suvilat. Tänu raamatu praktilistele juhistele ja selgitustele on ehitamine lihtsam kui kunagi varem.

Lisainfo

Kaal 0,278 kg
Mõõtmed 21,5 × 16,5 × 1,5 cm
Autor

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

1990

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

239

ISBN

5440009191

Seisukord

Väga hea

Ostukorv