Vaba riigi tulek 1991

Vaba riigi tulek. 1991. Kuus otsustavat kuud on Tarmo Vahteri poolt kirjutatud dokumentaaljutustus Eesti iseseisvuse taastamise ajaloo kuuest otsustavast kuust aastal 1991. Raamat põhineb laialdastel arhiivimaterjalidel, sealhulgas seni avaldamata dokumentidel, ning avab Eesti välis- ja sisepoliitilist ajalugu sel perioodil.

16,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 16 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Kirjeldus

Vaba riigi tulek. 1991. Kuus otsustavat kuud on haarav dokumentaaljutustus, mis keskendub Eesti iseseisvuse taastamisele aastal 1991. Raamat vaatleb kuut otsustavat kuud, mis mängisid olulist rolli Eesti tee tagasi iseseisvusele.

Autor Tarmo Vahter toetub raamatus rikkalikule arhiivimaterjalile, sealhulgas seni avaldamata dokumentidele, mis võimaldavad lugejatel sukelduda tolleaegsete sündmuste ja otsuste taustadesse. Raamat viib lugeja märtsikuust 1991 Valgesse Majja, kus president George Bush kohtub Eesti esindajatega, ning jälgib sündmusi Moskvas, Berliinis ja mujal, kus peeti salakõnelusi.

Lisaks välispoliitilistele sündmustele avab raamat Eesti sisepoliitikat sel perioodil, paljastades, mida räägiti valitsuse istungitel ja millised olid poliitilised arutelud Eesti Komitee ja teiste organisatsioonide seas.

Raamatus on rohkelt fotosid ja dokumente, millest paljud avaldatakse esimest korda, luues elava ja haarava pildi nendest otsustavatest kuudest, mis viisid Eesti taas iseseisvuse saavutamiseni. Vaba riigi tulek. 1991. Kuus otsustavat kuud on oluline lugemine kõigile ajaloohuvilistele ja neile, kes soovivad mõista Eesti iseseisvuse taastamise keerulist protsessi.

Lisainfo

Kaal 0,765 kg
Mõõtmed 25,5 × 17 × 3,5 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

2011

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

336

ISBN

9.78995E+12

Seisukord

Väga hea

Ostukorv