Tuntud ja tundmatud foobiad

Tuntud ja tundmatud foobiad on humoorikas raamat, mis annab ülevaate sellest, mis inimesi hirmutab. Kuigi see raamat ei ole mõeldud hirmude ravimiseks, pakub see lugejatele võimaluse hirmude ja foobiate üle naerda. Raamatus on esitatud sadu veidraid ja igapäevaseid asju, mis võivad inimesi hirmutada, ning lühikirjeldused nende foobiate olemusest ja päritolust.

9,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 9 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

Tuntud ja tundmatud foobiad on meelelahutuslik ja humoorikas raamat, mis avab lugejatele ukse foobiate maailma. Kuigi see raamat ei ole mõeldud hirmude ravimiseks või foobiatest vabanemiseks, on selle eesmärk tuua esile foobiate kirev ja mõnikord veider maailm ning pakkuda lugejatele võimalust hirmude üle naerda.

Raamat tutvustab sadu foobiaid, alates tuntumatest kuni väga haruldasteni. Autor Richard Waters annab lühikese ülevaate iga foobia olemusest ja termini päritolust. See võimaldab lugejatel mõista, mis võib põhjustada erinevaid hirme ja foobiaid ning kuidas need võivad kujuneda.

Tuntud ja tundmatud foobiad on humoorikas lugemine, mis sobib kõigile, kes soovivad mõista inimeste hirmusid ja nende päritolu ning samal ajal naerda hirmude üle, mis võivad esmapilgul tunduda kummalised ja naeruväärsed.

Lisainfo

Kaal 0,255 kg
Mõõtmed 20 × 14,5 × 1 cm
Autor

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

2005

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

128

ISBN

9985016009

Seisukord

Hea

Ostukorv