Traatside teooria

Ivan Koštšejevi Traatside teooria on tehniline õpik, mis pakub süvendatud ülevaadet elektriside tehnoloogiatest ja põhimõtetest. Raamat käsitleb sidendite elektrilisi omadusi, kaksklemmide ja neliklemmide tööpõhimõtteid, elektrifiltrite rakendusi ning telegraafi- ja telefoniside mõjutusi. Lisatud XI peatükk mittelineaarsete süsteemide iseärasustest muudab teose veelgi väärtuslikumaks ressursiks sidevaldkonna spetsialistidele ja tudengitele.

7,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 7 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300965 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Ivan Koštšejevi Traatside teooria on üksikasjalik õpik, mis käsitleb elektriside tehnoloogiate arengut ja põhimõtteid. Raamat on mõeldud spetsialistidele ja tudengitele, kes soovivad süvendada oma teadmisi sidetehnoloogiate alal. Teos pakub põhjalikku ülevaadet sidendite elektrilistest omadustest, kaksklemmide ja neliklemmide tööpõhimõtetest, elektrifiltrite omadustest ning nende rakendamisest erinevates sidevõrkudes.

Raamatu oluline osa on pühendatud telegraafisignaalide ja telefonisidendite vastastikustele mõjutustele, selgitades, kuidas need mõjud võivad side kvaliteeti ja efektiivsust mõjutada. Lisaks on autor täiendanud eestikeelset väljaannet XI peatükiga, mis käsitleb mittelineaarsete süsteemide iseärasusi, pakkudes täiendavat vaadet ja sügavamat mõistmist keerulisematest sidetehnoloogilistest küsimustest.

Ivan Koštšejevi Traatside teooria on asendamatu allikas igale sidevaldkonna spetsialistile või tudengile, kes soovib oma teadmisi ja oskusi laiendada ning saada üksikasjalikku ja tehnilist ülevaadet sidevõrkude toimimisest ja arengust.

Lisainfo

Kaal 0,503 kg
Mõõtmed 22 × 15 × 2,5 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1962

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

428

Sari

ISBN

Seisukord

Rahuldav

Tüüp

Kasutatud raamat

Ostukorv