Topograafi käsiraamat suuremõõtkavalisel mõõdistamisel

Johannes Steinmanni Topograafi käsiraamat suuremõõtkavalisel mõõdistamisel on käsiraamat, mis sisaldab põhjalikke juhiseid ja nõudeid suuremõõtkavalise mõõdistamise ning alus- ja põhivõrgu loomise kohta. See annab ülevaate mõõdistamise alustest, triangulatsioonist, polügonomeetriavõrkudest, nivellimisvõrkudest ja paljudest teistest seotud teemadest. Raamat sisaldab ka lisasid, kus on esitatud suuremõõtkavaliste topograafiliste plaanide leppemärgid ja arvutustabelid.

14,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 14 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

Johannes Steinmanni Topograafi käsiraamat suuremõõtkavalisel mõõdistamisel on väärtuslik ressurss neile, kes tegelevad suuremõõtkavalise mõõdistamise ja alus- ning põhivõrgu loomisega. Raamat annab põhjaliku ülevaate suuremõõtkavalise mõõdistamise nõuetest ja juhistest ning aitab lugejatel mõista olulisi kontsepte selles valdkonnas.

Raamatu esimeses osas käsitletakse üldisi juhiseid ja mõõdistamise alust. Autor selgitab, kuidas luua tõhus mõõdistamise alus, kaasa arvatud teemad nagu triangulatsioon, linna tüüpi triangulatsioon, polügonomeetriavõrgud ja nivellimisvõrgud. Lisaks antakse ülevaade mõõdistamise põhivõrgust ja selgitatakse mõõdistamistööde olulisust.

Raamatu teises osas on toodud lisamaterjalid, mis hõlmavad suuremõõtkavaliste topograafiliste plaanide leppemärke ja mitmesuguseid arvutustabeleid, mis on kasulikud praktiliste arvutuste tegemisel suuremõõtkavalise mõõdistamise projektides.

Topograafi käsiraamat suuremõõtkavalisel mõõdistamisel on praktiline ja informatiivne ressurss, mis aitab lugejatel mõista ja rakendada suuremõõtkavalise mõõdistamise põhimõtteid ning saavutada kvaliteetseid tulemusi selles valdkonnas. Raamat on suunatud mõõdistajatele, geodeetidele, inseneridele ja teistele spetsialistidele, kes tegelevad suuremõõtkavalise mõõdistamisega.

Lisainfo

Kaal 0,225 kg
Mõõtmed 24 × 17 × 1 cm
Autor

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

1948

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

114

Seisukord

Hea

Ostukorv