Tehnika teatmik : insener-tehniline käsiraamat 1946

Tehnika teatmik on insener-tehniline käsiraamat, mis pakub kokkuvõtet erinevate tehniliste erialade olulistest tabelitest ja valemitest. See on väärtuslik ressurss tehnikaspetsialistidele, inseneridele ja teistele tehniliste erialade töötajatele.

9,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 9 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300138 Kategooria:

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Kirjeldus

Tehnika teatmik on kõikehõlmav insener-tehniline käsiraamat, mis toob kokku mitmesuguste tehniliste erialade olulised tabelid ja valemite kokkuvõtted. See raamat on mõeldud tehnikaspetsialistidele, inseneridele ja kõigile teistele, kes töötavad tehniliste valdkondadega seotud ülesannetega.

Raamatu eesmärk on pakkuda lugejatele lihtsat ja kergesti juurdepääsetavat teavet oluliste tehniliste kontseptsioonide, valemite ja tabelite kohta. See on mõeldud abistama insenere ja tehnikaspetsialiste nende igapäevatöös, aidates neil kiiresti leida vajalikku teavet erinevate tehniliste probleemide lahendamiseks.

Tehnika teatmik hõlmab mitmeid tehnilisi valdkondi, sealhulgas elektroonikat, mehaanikat, ehitust, energiatehnoloogiat ja paljusid teisi. Raamat sisaldab olulisi valemeid, tabeleid ja andmeid, mis on hädavajalikud erinevate tehniliste projektide planeerimisel ja elluviimisel.

Üks oluline aspekt Tehnika teatmiku juures on selle lihtsus ja kergesti mõistetavus. See on loodud nii, et spetsialistid saaksid kiiresti juurde pääseda vajalikele andmetele, ilma et peaksid kulutama palju aega pikkade otsingute tegemisele.

Kokkuvõttes on Tehnika teatmik väärtuslik ressurss kõigile, kes tegelevad tehniliste erialadega, ja see aitab inseneridel ja teistel tehnikaspetsialistidel tõhusamalt oma tööülesandeid täita. Raamat aitab säästa aega ja vaeva, tuues kokku olulised tehnilised teadmised ühte kergesti kasutatavasse käsiraamatusse.

Lisainfo

Kaal 0,16 kg
Mõõtmed 15,5 × 11 × 1,5 cm
Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1946

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

255

Seisukord

Hea

Ostukorv