Teeme ise tuhat asja

Werner Hirte Teeme ise 1000 asja on praktiline juhend, mis õpetab, kuidas teha mitmesuguseid töid ja asju ise. Raamatus on rohkelt jooniseid ja lihtsaid seletusi, mis aitavad lugejal omandada oskusi töökoja sisustamisel, käsitööriistade kasutamisel, materjalide töötlemisel ning erinevate projektide valmistamisel ja parandamisel.

6,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 6 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300073 Kategooria:

Kirjeldus

Werner Hirte Teeme ise 1000 asja on praktiline teejuht, mis innustab lugejat ise käed külge panema ja erinevaid töid ning projekte ette võtma. Raamat on suunatud neile, kes soovivad omandada praktilisi oskusi, olgu siis töökoja sisustamise, käsitööriistade kasutamise või erinevate materjalide töötlemise osas.

Raamatus leidub rohkelt jooniseid ja ülevaatlikke seletusi, mis muudavad erinevate tööde ja projektide ettevõtmise lihtsaks ja arusaadavaks. Autor juhendab lugejat alates töökoja korrastamisest kuni mänguasjade valmistamise ja parandamiseni. Raamat hõlmab mitmeid lemmikharrastusi, mis aitavad arendada praktilisi oskusi ja luua midagi kätega.

Werner Hirte Teeme ise 1000 asja ei ole mitte ainult praktiline käsiraamat, vaid ka inspireeriv teejuht, mis julgustab lugejat avastama oma käelise tegevuse võimalusi ning looma ja parandama asju ise.

Lisainfo

Kaal 0,8 kg
Mõõtmed 25 × 18 × 2,8 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1977

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

400

Seisukord

Väga hea

Ostukorv