TEA rahvasõnaraamat : võõrsõnad

TEA rahvasõnaraamat Võõrsõnad on usaldusväärne abimees kõigile, kes soovivad mõista ja kasutada võõrsõnu eesti keeles. See sisaldab üle 5000 kõige enam kasutatud võõrsõna põhitähendusi, käänamist, pööramist ja kasutusnäiteid, aidates selgitada nende tähendust ja õigekirja.

10,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 10 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300615 Kategooria:

Kirjeldus

Kas olete kunagi kohanud võõrsõna, mille tähendust te ei tea? Kas soovite laiendada oma sõnavara ja kasutada võõrsõnu õigesti? TEA rahvasõnaraamat Võõrsõnad on just see, mida vajate, et mõista ja kasutada võõrsõnu eesti keeles enesekindlalt ja õigesti.

Selle rahvasõnaraamatu abil saate avastada üle 5000 kõige enam kasutatud võõrsõna tähendused. Iga sõna puhul leiate põhitähenduse, käänamise ja pööramise reeglid ning rohkelt kasutusnäiteid, mis aitavad teil mõista, kuidas võõrsõnu igapäevaelus korrektselt kasutada.

Lisaks sellele, et rahvasõnaraamat aitab teil mõista võõrsõnu, sisaldab see ka keelekommentaare veaohtlike sõnade kohta, mis võib olla eriti kasulik, et vältida keelevigu ja suhelda selgelt ja korrektselt.

TEA rahvasõnaraamat Võõrsõnad sobib nii noortele kui ka vanematele, kellel on soov oma sõnavara täiendada ja eesti keeles paremaks saada. Olgu tegemist hariduse, enese täiendamise või igapäevaeluga, see rahvasõnaraamat on teie kindel abimees võõrsõnade mõistmisel ja kasutamisel. Lisaks aitab see teil saada paremaks kirjutajaks, rääkijaks ja suhtlejaks igas olukorras.

Lisainfo

Kaal 0,658 kg
Mõõtmed 20,5 × 14,5 × 4 cm
Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

2006

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

591

ISBN

9789985715253

Seisukord

Väga hea

Ostukorv