Taskusõnastik Hispaania-eesti/eesti-hispaania

TEA taskusõnastik Hispaania-eesti/eesti-hispaania keeltes on suurepärane abivahend nii algajatele kui edasijõudnud keeleõppijatele. Selles leidub kokku 40 000 tänapäevast sõna ja väljendit mõlemas keeles, mis muudavad suhtlemise ja tõlkimise lihtsaks. Sõnastiku lihtne ja kasutajasõbralik ülesehitus võimaldab sul kiiresti leida vajalikud tõlked ja väljendid. Samuti hõlmab see laialdaselt Ladina-Ameerika maade sõnavara, mis on kasulik, kui soovid õppida hispaania keelt ka sealsete kohalike variantidega. Lisaks sõnadele ja väljenditele pakub sõnastik põhjalikke tabeleid tegusõnade pööramise kohta, mis aitavad sul grammatikas kindel olla. TEA taskusõnastik on kompaktne ja mugav kaaslane, mis aitab sul igapäevastes suhtlusolukordades hakkama saada ja keelt paremini mõista.

12,00 

Laost otsas

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300677 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

TEA taskusõnastik Hispaania-eesti/eesti-hispaania keeltes on suurepärane abivahend kõigile, kes soovivad oma keeleteadmisi hispaania keeles täiustada. Olgu sa siis algaja keeleõppija või juba edasijõudnud, see sõnastik pakub sulle väärtuslikku tuge keeleõppes ja suhtlemises.

Sõnastikus on kokku 40 000 tänapäevast sõna ja väljendit mõlemas keeles, mis muudab tõlkimise ja suhtlemise lihtsaks. Olenemata sellest, kas soovid teada, kuidas mõni konkreetne sõna tõlkida, või otsid sobivat väljendit vestluseks, aitab see sõnastik sul kiiresti õige vastuse leida. Sõnastiku lihtne ja kasutajasõbralik ülesehitus muudab otsimise lihtsaks ning selle kompaktne suurus tähendab, et saad seda kergesti kaasas kanda.

Mis teeb selle sõnastiku eriliseks, on selle laialdane hõlmamine Ladina-Ameerika maade sõnavaraga. See tähendab, et saad õppida hispaania keelt ka kooskõlas selle kohalike variantidega. See on eriti kasulik, kui plaanid reisida või suhelda Ladina-Ameerika riikides.

Lisaks sõnadele ja väljenditele pakub sõnastik põhjalikke tabeleid tegusõnade pööramise kohta, mis on sageli keeruline osa keeleõppest. Nende tabelite abil saad kiiresti ja lihtsalt kontrollida, kuidas pöörata erinevaid tegusõnu õigetes aegades ja kõneviisides.

TEA taskusõnastik Hispaania-eesti/eesti-hispaania keeltes on kompaktne ja mugav kaaslane, mis aitab sul igapäevastes suhtlusolukordades hakkama saada ja hispaania keelt paremini mõista. Kasuta seda sõnastikku oma keeleõppe abistajana või lihtsalt igapäevases suhtluses, et olla kindel oma sõnade ja väljendite tõlkimises.

Lisainfo

Kaal 0,165 kg
Mõõtmed 12 × 9 × 2 cm
Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

2008

Keel

,

Kirjastus

Lehekülede arv

767

ISBN

9985713087

Seisukord

Väga hea

Ostukorv