-25%

Sulev Nõmmik Kui näeme siis teretame

Avasta Eesti legendaarse lavastaja ja humoristi Sulev Nõmmiku elu kirevas elulooraamatus “Kui näeme, siis teretame!” Autorid Gerda Kordemets ja Anne Tuuling maalivad elava ja sügava portree sellest armastatud artistist, paljastades nii tema lavataguse kui ka isikliku elu varjatud tahked.

Original price was: 22,00 €.Current price is: 16,50 €.

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 16 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Kirjeldus

Gerda Kordemets ja Anne Tuuling on loonud mõjuva elulooraamatu “Kui näeme, siis teretame!”, mis avab ukse Eesti lavastaja ja humoristi Sulev Nõmmiku elu ja loomingu keerulistesse ning huvitavatesse tahkudesse. See raamat toob lugejani rikkaliku ja elusa portree Sulev Nõmmikust (11.01.1931–28.07.1992), keda paljud mäletavad tema legendaarse karakteri, Kärna Ärni, kehastajana.

Autorid on loonud sügava ja emotsionaalse pildi Sulev Nõmmiku elust, paljastades nii tema edukate lavatööde kui ka isikliku elu varjatud küljed. Raamat annab võimaluse näha teda kui inimest, kes oli kaugel lavatulede sära ja publiku naeru taga. Lugeja saab tutvuda nii tema karjääri kui ka tema isikliku elu keerdkäikudega ning mõista, milline inimene peitus selle armastatud artisti maski all.

Raamatus kõlab Nõmmiku enda hääl, mis annab edasi tema mõtteid ja tundeid. Lisaks on kaasatud intervjuud tema kolleegide, sõprade, abikaasa ja tütre mälestustega, mis aitavad luua sügavama ja mitmekülgsema pildi tema elust ja ajast. See raamat viib lugeja tagasi aega, kus viina oli palju ja vabadust vähe, kuid sõprade ehtsus ja publiku jumaldus olid hindamatud.

“Kui näeme, siis teretame!” on rohkemat kui lihtsalt elulugu – see on mälestusrikas teekond läbi ühe silmapaistva Eesti artisti elu ja ajastu. Raamat avab uksed minevikku ning laseb lugejal mõista nii Eesti kultuuri- kui ka ühiskonnaküsimusi selle märgilise isiksuse kaudu. Sulev Nõmmik jääb alatiseks Eesti kultuuri suureks sümboliks ja selle raamatu kaudu saavad kõik tema fännid ja uued lugejad avastada tema rikkalikku pärandit.

Lisainfo

Kaal 0,603 kg
Mõõtmed 22,5 × 15 × 2,5 cm
Autor

,

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

2011

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

336

ISBN

9789949271146

Ostukorv