Kunstiajalugu 2 Renessansi ja uusaja kunst / Mihhail Alpatov

Kunstiajalugu. 2. Renessansi ja uusaja kunst on Mihhail Alpatovi poolt koostatud kunstiajaloo raamat, mis pakub põhjalikku ülevaadet Euroopa kunstist renessansi ja uusaja ajastul. Raamat on illustreeritud rohkete fotodega ja hõlmab erinevaid kunstiperioode ning piirkondi.

16,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 16 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300190 Kategooria:

Kirjeldus

Kunstiajalugu. 2. Renessansi ja uusaja kunst on ulatuslik kunstiajaloo raamat, mis toob lugejateni põhjaliku ülevaate Euroopa kunstist renessansi ja uusaja ajastul. Raamatus käsitletakse mitmeid kunstiperioode ja piirkondi, alustades vararenessansist Itaalias ja lõpetades XVIII sajandi kunstiga Prantsusmaal ja teistes Euroopa maades.

Raamat on illustreeritud rohkete fotodega, mis aitavad lugejatel paremini mõista kunstiteoste arengut ja stiile selles perioodis. Lisaks kunstiülevaadetele sisaldab raamat ka nimestikke, kirjanduse viiteid, illustratsioone, registrit ja andmeid piltide kohta, mis muudavad selle väärtuslikuks kunstiajaloo allikaks.

Kunstiajalugu. 2. Renessansi ja uusaja kunst on suurepärane lugemine kunstihuvilistele ja ajaloohuvilistele, kes soovivad süveneda Euroopa kunsti rikkalikku ajalukku ning selle arengusse renessansist kuni uusajani.

Lisainfo

Kaal 2,185 kg
Mõõtmed 30 × 22 × 4 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1982

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

427

Seisukord

Hea

Ostukorv