Naine fotokunstis 83 – Tartu

Naine fotokunstis Tartu ’83 on fotokataloog, mis tutvustab klubidevahelist fotonäitust. Kataloog sisaldab osavõtjate nimekirja ja valikut näitusel eksponeeritud fotodest.

10,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 10 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300173 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Aastal 1983 Tartus toimunud klubidevaheline fotonäitus Naine fotokunstis Tartu ’83 tõi kokku hulgaliselt andekaid fotograafe ja kunstnikke, kes soovisid oma töödega väljendada naise ilu, jõudu ja keerukust fotokunsti kaudu. Selle sündmuse tulemusena valmis ka fotokataloog, mis kandis sama nime ja on nüüdseks saanud väärtuslikuks ajalooliseks dokumendiks Eesti fotokunsti arengus.

Kataloog Naine fotokunstis Tartu ’83 annab ülevaate näitusel osalenud fotograafidest ja nende loodud kunstiteostest. Siit leiate fotograafide nimed ja valiku nende töödest, mis olid sellel ajal esitatud publikule. Nii saate aimu erinevatest lähenemisviisidest ja stiilidest, mis iseloomustasid Eesti fotokunsti tol ajal.

Näitusel eksponeeritud fotod kajastavad naise rolli ja tähendust ühiskonnas ning kunstis. Mõned tööd võivad keskenduda naise ilule ja graatsiale, teised aga tema jõule ja vastupidavusele. Nii nagu naised ise, on ka nende kujutamine fotodes mitmekülgne ja mitmetahuline.

Kataloog Naine fotokunstis Tartu ’83 avab ukse minevikku, pakkudes võimalust näha, kuidas tolleaegsed fotograafid mõistsid ja kujutasid naise olemust. See on ka suurepärane allikas neile, kes soovivad mõista Eesti fotokunsti arengut ja selle erinevaid suundumusi.

Kokkuvõttes on Naine fotokunstis Tartu ’83 ennekõike ajalooline dokument, mis märgib mälestusi ja annab tunnustust tolle aja kunstnikele ja nende tööle.

Lisainfo

Kaal 0,148 kg
Mõõtmed 25 × 21,5 × 0,5 cm
Autor

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

1983

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

48

Seisukord

Hea

Ostukorv