Sõjasõltlane ühe mehe sõltuvus maailma kõige hullematest paikadest

Sõjasõltlane on Jon Steele’i sügavalt isiklik ja haarav autobiograafiline teos, mis viib lugeja kaasahaaravale teekonnale Gruusia kodusõjast Nõukogude Liidu langemiseni, Ruanda genotsiidini ja Bosnia sõjani. Raamat heidab pilgu sõjareporteri elule, kes on kinni jäänud maailma kõige ohtlikumatesse paikadesse, samal ajal kui kaamera objektiiv võtab vastu tapva reaalsuse.

15,00 

Laost otsas

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 400041 Kategooriad: , , ,

Kirjeldus

Sõjasõltlane ühe mehe sõltuvus maailma kõige hullematest paikadest 2014/ Jon Steele

Sõjasõltlane on Jon Steele’i kõnekas autobiograafiline teos, mis viib lugeja sõja ja konfliktide tumedaimatesse nurkadesse, kus inimelu väärtus kaalub üles kõik muud huvid. Steele on tunnustatud sõjareporter ja tema kogemused on muutnud teda sõnasõnaliselt “”sõjasõltlaseks.

Raamat viib lugeja erinevatesse ajaloolistesse sündmustesse ja kohtadesse, sealhulgas Gruusia kodusõtta, Nõukogude Liidu lagunemise kibedasse Moskvasse ning kõige südantlõhestavamatele sündmustele Ruanda genotsiidis ja Bosnias 1993.–1994. aastal. Steele kirjeldab oma kogemusi julguse, kaastunde ja empaatiaga ning jagab lugusid, mis panevad mõtlema sõja mõjule inimhingele.

Autor käsitleb ka sõjareporteri vastuolu, kus ta on kaamera taga dokumenteerides toimuvat, samal ajal kui süda käsib appi minna ja inimesi päästa. See raamat käsitleb sõjareporteri töö eetilisi ja emotsionaalseid dilemmasid ning toob esile nende paradoksid.

Steele’i Sõjasõltlane on kaasahaarav teos, mis viib lugeja mõistma sõja tegelikku mõju nendele, kes satuvad selle keerisesse, ning julgustab mõtlema sõjareporteri töö keerukusele ja inimlikkusele sellistes ekstreemsetes olukordades. See on raamat, mis ei jäta kedagi ükskõikseks ja annab sõjale uue ja inimlikuma perspektiivi.

Lisainfo

Kaal 0,78 kg
Mõõtmed 21,7 × 15,5 × 3,5 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

2014

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

525

Ostukorv