Sõiduautod : värvitahvlid

Sõiduautod: värvitahvlid on praktiline käsiraamat, mille autoriteks on Arseni Palu ja Kalju Aleksius. See raamat pakub põhjalikke skeeme ja läbilõikeid Vene sõiduautodest, aidates lugejatel paremini mõista nende konstruktsiooni ja tehnilisi omadusi.

16,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 16 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300599 Kategooria:

Kirjeldus

Sõiduautod: värvitahvlid on väga kasulik käsiraamat kõigile, kes on huvitatud Vene sõiduautodest ja soovivad mõista nende tehnilist ülesehitust ning konstruktsiooni põhjalikumalt. Raamatu autoriteks on Arseni Palu ja Kalju Aleksius, kes on koostanud mitmekülgse kogumiku Vene autode skeemidest ja läbilõigetest.

See raamat pakub rohkelt visuaalset teavet, mis aitab lugejatel tutvuda erinevate Vene sõiduautode, sealhulgas Lada, Moskvich ja teiste populaarsete mudelite tehnilise ülesehitusega. Raamat sisaldab värvitahvleid, skeeme ja läbilõikeid, mis näitavad sõidukite põhikomponente, alates mootoritest ja käigukastidest kuni pidurisüsteemide ja roolisüsteemideni.

Autorite eesmärk on pakkuda lugejatele selgeid ja lihtsalt mõistetavaid visuaalseid juhiseid, mis aitavad paremini mõista Vene autode sisemist toimimist. See on väärtuslik ressurss nii autoentusiastidele, kes soovivad oma sõidukite remondi ja hooldusega tegeleda, kui ka neile, kes on lihtsalt uudishimulikud selle tehnikamaailma vastu.

Sõiduautod: värvitahvlid võimaldab lugejatel süveneda Vene autode tehnilistesse aspektidesse ning saada selge ülevaade nende ehitusest ja toimimisest. Raamat aitab parandada autoalaseid teadmisi ja oskusi ning võib olla kasulik igale autohuvilisele.

Lisainfo

Kaal 0,077 kg
Mõõtmed 28 × 22 × 0,5 cm
Autor

,

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

1977

Keel

Lehekülede arv

30

Seisukord

Rahuldav

Ostukorv