Sitsiillane

Sitsiillane on Mario Puzo haarav romaan, mis kandub taas maffiamaailma keerukatesse intriigidesse. Michael Corleone naaseb Sitsiiliast New Yorki, täites Ristiisa saladuslikku ülesannet – toimetada kodumaale bandiidijuht Salvatore Guiliano. Romantilised suhted, reetmine ja verised võitlused maffia ja korruptsiooniga moodustavad sõjajärgse Sitsiilia kulissidele seatud põneva loo.

8,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 8 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300662 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Mario Puzo Sitsiillane viib lugeja taas maffiamaailma keerukatesse keeristesse, pakkudes haaravaid lugemiselamusi. Michael Corleone seisab taas Palermo sadamas, naastes kaheaastaselt pagulusest Sitsiilias. Kuid koju naasmiseks peab ta täitma Ristiisa saladusliku ülesande – toimetama New Yorki bandiidijuht Salvatore Guiliano.

Sõjajärgse Sitsiilia reaalsetest sündmustest inspiratsiooni saanud lugu viib lugeja Rooma korrumpeerunud keskvalitsuse vastu võitleva Guiliano maailma. Guiliano on Sitsiilia Robin Hood, kelle jõuline vastupanu on tekitanud sõja maffiapealiku don Croce Malo vastu. See sõda, mis ulatub armastusest reeturlikkuseni ja veriste võitlusteni, moodustab raamatu keskse intriigi.

Puzo vahendab lugejale sõjajärgse Sitsiilia autentseid olusid ja tegelasi, tuues esile armastuse keerdkäigud, reeturluse varjud ja maffia hämarad tagamaad. Romaan mõtestab lahti Guiliano ja don Croce Malo vahelise võitluse ning näitab, et vaatamata Guiliano positiivsele avalikkuse kuvandile on tal oma sisevõitlused ja varjatud saladused.

Sitsiillane on täis põnevust, romantikat ja põrgulikke konflikte, kandes endas maffiakirjandusele omast stiili ja intensiivsust. Mario Puzo loob taas meistriteose, mis kütkestab lugejat oma kaasakiskuva loo ja karakterite sügavusega. See raamat on ideaalne neile, kes naudivad põnevust, keerukaid intriige ja maffiamaailma saladusi. Laske end kaasa haarata sellest unustamatust teosest, kus armastus ja vägivald põimuvad Sitsiilia kuumade päevade taustal.

Lisainfo

Kaal 0,279 kg
Mõõtmed 21 × 14 × 1,5 cm
Autor

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

1995

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

311

ISBN

5460001846

Seisukord

Väga hea

Ostukorv