Sissejuhatus raamatupidamisse 2009 / koostanud Jaak Kütt

Kas soovite saada kiiret ja põhjalikku ülevaadet raamatupidamise põhitõdedest? Sissejuhatus raamatupidamisse on ideaalne raamat neile, kes alustavad raamatupidamisega tegelemist ja soovivad kiiresti omandada vajalikud teadmised. See raamat on teie teejuhiks majandusinformatsiooni maailma, selgitades lihtsas keeles olulisi mõisteid ja raamatupidamise põhinõudeid.

10,00 

Laost otsas

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300030 Kategooria:

Kirjeldus

Kujutage ette, et alustate raamatupidamise õppimist ja soovite leida kiiret, kuid põhjalikku teavet, mis aitaks teil selles valdkonnas hakkama saada. Kasutades Sissejuhatus raamatupidamisse raamatut, saate sellele mõttekujutlusest reaalsuseks muuta. See raamat on suurepärane ressurss neile, kes soovivad end kurssi viia raamatupidamise algtõdedega ilma tüütute teooriate ja keeruliste selgitusteta.

Raamatu autor, Jaak Kütt, on koostanud praktilise juhendi raamatupidamise põhiprintsiipide mõistmiseks. See on suunatud eelkõige neile, kes alustavad raamatupidamisega tegelemist, kuid võib olla ka kasulik kogenud spetsialistidele, kes soovivad oma teadmisi värskendada. Raamatu abil saate vastused sellistele olulistele küsimustele nagu:

Miks on majandusinformatsioon nii oluline ja kellele seda vaja on?
Mida tähendavad Eesti Vabariigi raamatupidamise seaduse kasutatavad mõisted ja millised on raamatupidamise põhinõuded?
Kuidas koostada raamatupidamisbilanssi ja toimida kontodega?
Kuidas dokumenteerida, inventeerida, hinnata ja kalkuleerida raamatupidamises?
Milliseid aruandeid tuleb ettevõttes esitada?
Kuidas peaks ettevõtte juht korraldama raamatupidamist?
Milliseid aspekte tuleb arvestada ettevõtte raamatupidamise sise-eeskirjade koostamisel?
Kuidas lugeda raamatupidamisaruannetest välja ettevõtte kohta olulist teavet?

See raamat pakub selgeid vastuseid nendele küsimustele ja suurepäraseid näiteid, mis aitavad teil mõista raamatupidamise põhitõdesid. Selle raamatu abil saate kiiresti ja tõhusalt omandada vajalikud teadmised, mis võimaldavad teil raamatupidamismaailmas kindlalt navigeerida.

Kui soovite saada praktilisi juhiseid ja mõistetavat teavet raamatupidamise kohta, siis ärge jätke Sissejuhatus raamatupidamisse lugemata. See raamat on teie teejuhiks majandusinformatsiooni maailma, kus keerulised kontseptsioonid muutuvad lihtsaks ja arusaadavaks. Investeerige oma teadmistesse ja alustage juba täna!

Lisainfo

Kaal 1,77 kg
Mõõtmed 23,6 × 16,7 × 0,5 cm
Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

2009

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

95

Seisukord

Väga hea

Ostukorv