Ruts: sõjas ja vangis, armastuses ja abielus

Avasta elu erakordne keerukus raamatus RUTS. SÕJAS JA VANGIS, ARMASTUSES JA ABIELUS. See haarav dokumentaalromaan jutustab Rudolf Kokla eluloo, kus sõda, armastus ja intriigid mängivad peamist rolli. Autor Aarne Biin on põiminud kokku faktid KGB arhiivist, Kokla enda pajatused ja tema kaasvangide meenutused, tuues lugejateni ühe mehe elu rikkuse ja keerukuse.

10,00 

Laost otsas

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

Sõda, armastus, vangistus ja intriigid – kõik need elemendid põimuvad haaravas dokumentaalromaanis RUTS. SÕJAS JA VANGIS, ARMASTUSES JA ABIELUS, tuues lugejateni eluloo eesti mehest Rudolf Koklast. Selle raamatu lehekülgedel saate tutvuda ühe mehe keerulise ja kireva saatusega, mis võttis ta kaasa nii sõja tormi kui armastuse viiruslikesse keeristesse.

Autor Aarne Biin on oskuslikult põiminud Kokla erakordse eluloo fakte, mis vahelduvad tema enda väljamõeldud lugudega. See annab teosele sügava ja mitmekülgse mõõtme ning muudab selle lugejatele kaasakiskuvaks. Koklas oli luuletaja maailmakuulsa luuletaja poeg, kuid tema eluavaldused viisid teda paljudele erinevatele elualadele, millel polnud alati pistmist tema pärandiga.

Raamatus põimuvad kokku Kokla enese räägitud lood ja autor Aarne Biini leitud faktid KGB arhiivist ning Kokla kaasvangide, tuttavate ja pereliikmete meenutused. See mitmekesine allikate valik annab lugejatele sügava sissevaate ühe mehe erilisse ja keerulisse elukäiku.

RUTS. SÕJAS JA VANGIS, ARMASTUSES JA ABIELUS on raamat, mis viib lugejad ajas tagasi ning annab võimaluse mõista ühe inimese elu rikkust ja keerukust. See on haarav dokumentaalromaan, mis ühendab mineviku ja oleviku intriigid ning viib lugeja elutempot mõistma.

Lisainfo

Kaal 0,192 kg
Mõõtmed 21 × 14 × 1,5 cm
Autor

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

2009

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

159

ISBN

9789985995242

Seisukord

Väga hea

Ostukorv