Põllumajandusloomade söötmise ABC

Põllumajandusloomade söötmise ABC on Ü. Olli poolt koostatud praktiline juhend, mis toob esile põllumajandusloomade söötmise põhiaspektid. Raamat on mõeldud nii põllumajandusvaldkonna spetsialistidele kui ka neile, kes soovivad sügavamalt mõista loomade toitumise olulisust.

8,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 8 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300637 Kategooria:

Kirjeldus

Põllumajandusloomade söötmise ABC on Ü. Olli koostatud teose, mis toob kaasa kauaoodatud selguse põllumajandusloomade toitumise valdkonnas. See praktiline juhend on suunatud nii põllumajandusvaldkonna spetsialistidele kui ka neile, kes soovivad omandada põhjalikke teadmisi loomade söötmise põhiaspektidest.

Raamatus käsitletakse mitmeid keeli, sealhulgas eesti, vene, inglise ja saksa keelt, pakkudes nii laiapõhjalist teavet erinevatele lugejagruppidele. Oluline osa raamatust on oskussõnastikud, mis aitavad lugejatel mõista spetsiifilist terminoloogiat mitmes keeles.

Põllumajandusloomade söötmise ABC ei ole lihtsalt teoreetiline teejuht, vaid ka praktiline vahend, mis annab konkreetseid juhiseid ja soovitusi, kuidas tagada põllumajandusloomadele optimaalne toitumine. Autor Ü. Oll suudab keerulist teemat esitada arusaadavalt ja rakendatavalt, tehes sellest väärtuslikuks ressursiks igale põllumajandussektoris tegutsevale isikule.

Kui soovite süvendada oma arusaama põllumajandusloomade söötmise põhimõtetest, olete leidnud õige teejuhi. Põllumajandusloomade söötmise ABC on mitmekeelne teatmik, mis aitab teil mõista toitumise tähtsust ja selle mõju loomade tervisele ning tootlikkusele. Ärge jätke kasutamata võimalust saada eksperdiks loomade toitumise valdkonnas!

Lisainfo

Kaal 0,407 kg
Mõõtmed 20,5 × 13,5 × 2 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1982

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

334

Seisukord

Hea

Ostukorv