Paddington 16.50

Jane Marple satub taas salapäraste juhtumite keskele, kui Elspethi tunnistus vihjab rongireisi taustal toimunud mõrvale. Kuulus detektiiv on veendunud, et miski pole juhuslik ning asub seda salapärast sündmust uurima.

2,50 

Laost otsas

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300832 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Agatha Christie haarab lugeja intrigeeriva looga, mis algab näiliselt tavalisest rongisõidust. Elspeth, veendunud, et ta tunnistab mõrva, mille ta nägi, pöördub oma kahtlustega Jane Marple’i poole. Marple, tuntud oma osavuse poolest lahendada kõige keerulisemaid mõistatusi, võtab selle väljakutse vastu.

Pärast sündmuse uurimist jõuab Marple järeldusele, et Elspethi jutt ei ole lihtsalt loomulik eksimus. Ta pühendub faktidele ja märkidele ning avastab põimitud lugude keeruka võrgustiku. Rongireisi rutiinne foon varjab tõelist süngust ja saladusi, mis on vajumas unustuse hõlma.

Autori osav stiil ja põnevuse loomise võime muudavad selle loo haaravaks ning kaasahaaravaks. Kui Marple asub uurima, toob ta välja tegelaste varjatud küljed ning mõistab, et kõik ei pruugi olla nii, nagu paistab. Christie loob lugejatele intrigeeriva pildi tõelistest motiividest ja saladustest ning haarab nad kaasa mõistatuste keerisesse.

Paddington 16.50 on suurepärane lugu saladustest, mille lahendamisel on peidus rohkem, kui esmapilgul paistab. See pakub põnevat ja üllatusterohket lugemist ning paneb lugejad kaasa mõtlema, kuidas peidetud lood ja tegelaste varjatud küljed lõpuks päevavalgele tulevad.

Lisainfo

Kaal 0,19 kg
Mõõtmed 20 × 13 × 1,5 cm
Autor

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

1976

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

190

Sari

ISBN

Seisukord

Rahuldav

Ostukorv