Nulli ja lõpmatuse kohal

Nulli ja lõpmatuse kohal on Linnart Mälli kogumik, mis toob lugejateni tema üle kolmekümne aasta pikkuse karjääri olulisemad kirjutised. Raamat hõlmab mitmekülgseid tekste alates populaarsetest valgustuslikest tekstidest kuni sügavamõttelise filosoofilise mõtte kõrgpunkteni. Artikliseeriad Tiibeti kultuurimudel ja Budistlik mütoloogia pakuvad põhjalikku teavet Ida kultuuriloo vähemtuntud aspektide kohta, samas kui tsükkel Nulltee avab autorilt semiootika vaatenurkadest lähtudes mõtteid inimteadvuse, teksti ja kultuuri tõlgendamisest.

8,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 8 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300527 Kategooria:

Kirjeldus

Nulli ja lõpmatuse kohal on Linnart Mälli kogumik, mis toob lugejateni tema ulatusliku karjääri olulisemad kirjutised alates 1964. aastast kuni 1994. aastani. Autor, kes on nii teadlane kui ka tõlkija, on panustanud oluliselt Ida kultuuri tekstide vahendamisse eesti keelde ning kirjutanud mitmeid artikleid budismi ja teiste ida mõttesuundade tutvustamiseks.

Raamatu mitmekesised tekstid hõlmavad alates populaarsetest ja valgustuslikest kirjutistest kuni filosoofilise mõtte kõrgpilotaažini. Tiibeti kultuurimudel ja Budistlik mütoloogia on artikliseeriad, mis avavad eesti lugejale Ida kultuuriloo vähemtuntud aspekte ja pakuvad põhjalikku teavet. Raamatu viimases tsüklis Nulltee esitab autor semiootika positsioonidelt lähtudes omapoolseid ja mõnikord paradoksaalseid ideid inimteadvuse, teksti ja kultuuri tõlgendamise kohta. See kogumik on mõeldud lugejatele, kes on huvitatud mitmekülgsest ja sügavamõttelisest lähenemisest Ida kultuuri ning filosoofia teemadele.

Lisainfo

Kaal 0,524 kg
Mõõtmed 21 × 15 × 2,5 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1998

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

391

Sari

,

ISBN

9985821955

Seisukord

Hea

Ostukorv