Global Marketing Strategies 4th edition

Avasta globaalse turunduse maailm Global Marketing Strategies, 4. väljaande autorite Jean-Pierre Jeannet ja Hubert D. Hennessey autoriteetse pilgu läbi. See raamat pakub kaasaegset perspektiivi rahvusvahelisele ja globaalsele turundusele, mis vastab juhtide erinevatest tööstusharudest ja riikidest pärit vajadustele.

22,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 22 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300547 Kategooriad: , ,

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Kirjeldus

Global Marketing Strategies, 4. väljaanne on sinu tee dünaamilisse globaalse turunduse maailma. Selle raamatu autoriteks on Jean-Pierre Jeannet ja Hubert D. Hennessey, kes kasutavad oma rikkalikku õpetamise ja ärimaailma kogemust, et pakkuda rahvusvahelise ja globaalse turunduse autoriteetset ning ajakohast perspektiivi.

Ühendatud majanduste ja ettevõtete ajastul on globaalne turundus iga tööstussektori oluline osa, sõltumata riigist. See õpik rõhutab kaasaegset lähenemist globaalsele turundusele, mis vastab juhtide ja õpilaste vajadustele. Siit leiate selle põhjaliku väljaande põhijoonepunktid:

Juhtimisvaade: Omandage hindamatuid teadmisi globaalse turunduse kohta, keskendudes juhtimisperspektiivile. See raamat varustab teid vajalike teadmiste ja tööriistadega keerulises rahvusvahelise äri maastikus navigeerimiseks.

Strateegiline fookus: Õppige globaalse turunduse strateegilisi aspekte, võimaldades teil välja töötada efektiivseid ja tulevikku suunatud strateegiaid. Kas olete ärimees või õpilane, see raamat annab teile vajalikud oskused maailmatasemel edu saavutamiseks.

Tööstusülene sisu: Global Marketing Strategies on loodud, et olla kõigile tööstusharudele sobiv. Raamatus käsitletavad kontseptsioonid ja põhimõtted kehtivad laia valiku ettevõtete ja turgude suhtes.

Rakendatavus kõikides riikides: Globaalse turunduse põhimõtted ei tunne piire. Olete te Euroopas, Aasias, Ameerikas või kus tahes mujal, selle raamatu sisu on mõeldud universaalselt kehtivaks.

See neljas väljaanne peegeldab pidevalt muutuvat globaalse turunduse maastikku. See on ressurss, mis kajastab tänapäeva ühendatud maailma esitatud väljakutseid ja võimalusi. Kas olete kogenud juht, kes soovib täiustada oma globaalse turunduse strateegiaid või õpilane, kes soovib mõista rahvusvahelise äri keerukust, pakub see raamat väärtuslikku juhendit globaalse turunduse keerukuste mõistmiseks ja lahendamiseks.

Lisainfo

Kaal 1,618 kg
Mõõtmed 24 × 19,5 × 4 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

918

ISBN

9780395871621

Seisukord

Rahuldav

Ostukorv