Nahkehistöö 1988

Nahkehistöö on praktiline juhend, mis viib lugejad sügavale nahatöö tehnikatesse, kaunistusvõtetesse ja ajalukku. Leida Väli ja Kaalu Kirme raamat pakub põhjalikku ülevaadet nahatöö olulisematest aspektidest, hõlmates nii töövahendeid kui ka ajaloolist tausta.

7,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 7 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

Nahkehistöö on praktiline teejuht, mis avab ukse põnevasse maailma, kus kunst ja käsitöö kohtuvad nahaga. Autorid Leida Väli ja Kaalu Kirme võtavad lugejad kaasa põnevale teekonnale nahkehistöö tehnikatesse, kaunistusvõtetesse ja ajalukku.

Raamat annab ülevaate olulistest töövahenditest ja materjalidest, mis on vajalikud nahast käsitöö loomiseks. Lisaks tehnilistele oskustele käsitletakse ka viimistlusvõtteid, mis annavad nahatöödele unikaalse ilme ja iseloomu. Autorid jagavad praktilisi näpunäiteid ja nippe, mis muudavad nahast valmistamise protsessi nauditavaks ja tulemuse silmapaistvaks.

Raamatus heidetakse pilk ka nahkehistöö ajalukku, tuues esile erinevad traditsioonilised tehnikad ja nende arengu läbi aegade. See ajalooline taust aitab lugejatel paremini mõista nahast käsitöö tähtsust ja mitmekesisust.

Nahkehistöö on mitmekülgne raamat, mis sobib nii algajatele kui ka kogenud käsitööhuvilistele, kes soovivad avastada uusi võimalusi ja süveneda nahatöö kunsti. Leida Väli ja Kaalu Kirme on loonud inspireeriva teejuhi, mis julgustab lugejaid avastama oma loovust ja väljendama seda ainulaadsel viisil nahkehistöö kaudu.

Lisainfo

Kaal 0,08 kg
Mõõtmed 24 × 17 × 0,5 cm
Autor

,

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

1988

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

32

ISBN

5440000704

Seisukord

Väga hea

Ostukorv