Eesti kunsti ajalugu 1

Raamat Eesti kunsti ajalugu 1. osa pakub marksistlikest seisukohtadest lähtuvat ülevaadet Eesti kunsti arengust varasematest aegadest kuni 19. sajandi keskpaigani. See raamat seob kunstiväärtused Eesti ajaloo ja ühiskondlik-poliitiliste sündmustega, aidates lugejatel mõista kunsti evolutsiooni seoses rahva ajaloo ja kultuuriga.

14,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 14 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

Eesti kunsti ajalugu 1. osa on marksistlikust vaatepunktist kirjutatud raamat, mis uurib Eesti kunsti arengut varasematest aegadest kuni 19. sajandi keskpaigani. Autorid vaatlevad Eesti kunsti kui olulist osa kultuurist ja seostavad selle kunsti arengu Eesti ajaloo eripäraga ning ühiskondlik-poliitiliste sündmustega.

Raamatu lehekülgedel tutvustatakse erinevaid kunstivorme, kunstnike loomingut ning kunstnähtusi, mis on Eestis sündinud. See annab lugejatele ülevaate kunstist kui kultuurilisest nähtusest ja kuidas see on muutunud ja arenenud vastavalt Eesti ajaloo eripäradele.

Autorid analüüsivad kunsti rolli ühiskonnas ja rõhutavad, kuidas kunst peegeldab ühiskondlikke muutusi ja poliitilisi sündmusi. Raamat aitab lugejatel mõista, kuidas kunst on kujundanud Eesti rahvuskultuuri ning millist rolli see on mänginud rahvusliku identiteedi kujunemisel.

Eesti kunsti ajalugu 1. osa on informatiivne ja mõtlemapanev raamat kõigile, kes on huvitatud Eesti kunstist, kultuurist ja ajaloost. See pakub põhjalikku ülevaadet kunsti arengust ning selle seosest ühiskondlike ja poliitiliste sündmustega, aidates lugejatel paremini mõista Eesti kultuurilist konteksti.

Lisainfo

Kaal 2,282 kg
Mõõtmed 30 × 22 × 3 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1977

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

550

Seisukord

Väga hea

Ostukorv