Muudatuste juhtimine ja õppiv organisatsioon

Raamat on mõeldud juhile, kes seisab silmitsi organisatsiooniliste muutustega. Raamat käsitleb, kuidas juhtida muutusi ja kuidas arendada õppivat organisatsiooni, kasutades näiteid Eesti ettevõtetest. Raamat pakub väärtuslikke teadmisi ja praktilisi nõuandeid muudatuste edukaks läbiviimiseks, töötajate kaasamiseks ja organisatsiooni konkurentsivõime tõstmiseks. See on suunatud kogenud juhtidele, kes soovivad parandada oma organisatsioonide kohanemisvõimet ja innovatsiooni.

16,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 16 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 400394 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Muudatuste juhtimine ja õppiv organisatsioon / Ruth Alas

Raamat on mõeldud juhtidele ja organisatsioonidele, kes soovivad edukalt toime tulla pidevalt muutuvas ärikeskkonnas. Autor rõhutab, et kiired muutused nõuavad organisatsioonidelt pidevat kohanemisvõimet ja töötajatelt uute oskuste omandamist. Raamatu läbivaks teemaks on, kuidas juhtida efektiivselt muutusi ja kuidas muuta organisatsioonid õppivateks süsteemideks.

Alas toob esile, et muudatuste juhtimine ja organisatsiooni õppimisvõime on võtmetähtsusega organisatsiooni ellujäämiseks ja konkurentsivõime säilitamiseks. Ta kasutab Eesti ettevõtete näitel läbi viidud uuringute tulemusi, et illustreerida, kuidas erinevad hoiakud, organisatsioonikultuur ja juhtimispraktikad mõjutavad muudatuste juhtimist ja organisatsioonilist õppimist. Lisaks pakub raamat võrdlevat analüüsi Eesti ettevõtete ja teiste riikide ettevõtete vahel, keskendudes eestvedamisele ja töörahulolule.

Raamat on suunatud neile, kes soovivad süvendada oma teadmisi juhtimisest ning õppida, kuidas toetada ja juhtida muutusi oma organisatsioonis. See on asendamatu lugemine juhtidele, kes soovivad arendada oma organisatsioone, et need oleksid paindlikumad, uuenduslikumad ja tõhusamad.

Lisainfo

Kaal 0,345 kg
Mõõtmed 24 × 17 × 1 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

2002

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

143

Sari

ISBN

9985850882

Tüüp

Uus raamat

Ostukorv