Maismaa võõrliikide käsiraamat – Liina Eek, Toomas Kukk

Maismaa võõrliikide käsiraamat, koostatud Liina Eek’i ja Toomas Kuke poolt, on praktiline juhend, mis keskendub võõrliikide majandamisele ja nende sattumise vältimisele loodusesse. Raamatu eesmärk on suurendada teadlikkust võõrliikide probleemist ning soodustada koostööd erinevate sihtrühmade vahel.

8,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 8 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300337 Kategooria:

Kirjeldus

Maismaa võõrliikide käsiraamat on oluline ressurss, mille eesmärk on suurendada teadlikkust võõrliikide mõjust loodusele ja pakkuda juhiseid nende majandamiseks. Koostajad Liina Eek ja Toomas Kukk on pühendunud sellele, et anda lugejatele vajalikud teadmised ja vahendid võõrliikide leviku piiramiseks ning nende sattumise vältimiseks loodusesse.

Raamat rõhutab koostöö tähtsust erinevate sihtrühmade vahel, sealhulgas eluskauba müüjate ja ostjate, et luua teadlikkust ja vahetada teavet võõrliikide ohu kohta. Praktiliste nõuannete ja juhiste kaudu annab käsiraamat lugejatele vahendid võõrliikide tõhusaks kontrollimiseks ja nende negatiivse mõju leevendamiseks.

Loodame, et Maismaa võõrliikide käsiraamat innustab inimesi võtma meetmeid võõrliikide leviku peatamiseks ning soodustab teadlikkust ja vastutustundlikku käitumist looduskeskkonnas.

Lisainfo

Kaal 0,245 kg
Mõõtmed 24,5 × 17,5 × 0,5 cm
Autor

,

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

2013

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

79

ISBN

9789985881842

Seisukord

Väga hea

Ostukorv