-25%

Kuidas vabaneda stressist ja muretsemisest

Kui otsite vahendeid, kuidas vabaneda stressist ja muretsemisest ning elada rikkalikumat ja rahulikumat elu, siis on Kuidas vabaneda stressist ja muretsemisest teie jaoks ideaalne lugemismaterjal.

Original price was: 14,00 €.Current price is: 10,50 €.

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 10 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

Kuidas vabaneda stressist ja muretsemisest / Dale Carnegie

Dale Carnegie nimi on sünonüümiks enesekindluse ja suhtlemisoskuste arendamisega ning tema panus inimpotentsiaali liikumisse on olnud hindamatu. Tema kirjutised ja õpetused on aidanud miljonitel inimestel kogu maailmas saavutada parema enesetunde ja elada rahuldustpakkuvamat elu. Carnegie mõistis, et stress ja muretsemine on sagedased probleemid, millega paljud inimesed kokku puutuvad, ning tema eesmärk oli anda inimestele vahendid nende probleemide ületamiseks.

Kuidas vabaneda stressist ja muretsemisest on 5-osalise sarja neljas raamat, eelnenud teosteks on Kuidas luua edukaid suhteid, Suhtluse teel edukaks ja Rikkaliku elu valem.

Selles raamatus jagab Carnegie väärtuslikke õpetusi selle kohta, kuidas mõista ja ületada stressi ning vähendada muretsemist. Ta rõhutab meetodeid ja strateegiaid, mis aitavad inimestel saavutada rahulikumat ja rahuldustpakkuvamat elu, hoolimata elu väljakutsetest. Carnegie suudab pakkuda praktilisi nõuandeid ja juhiseid, mis aitavad lugejatel leida sisemist rahu ning käsitleda stressi ja muretsemist positiivsel viisil.

Kui otsite vahendeid, kuidas vabaneda stressist ja muretsemisest ning elada rikkalikumat ja rahulikumat elu, siis on Kuidas vabaneda stressist ja muretsemisest teie jaoks ideaalne lugemismaterjal. Dale Carnegie jätkab inimeste innustamist ja aitab neil saavutada parema enesetunde ja heaolu.

Lisainfo

Kaal 0,2 kg
Mõõtmed 20 × 13 × 1,7 cm
Autor

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

2015

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

200

Ostukorv