Must valgel

“Must Valgel” on Rein Veidemanni poolt kirjutatud raamat, mis sisaldab valikut tema Postimehes ilmunud kolumnitest aastatel 2002–2011. Raamat pakub lugejale sissevaadet autori mõtetesse ja seisukohtadesse, käsitledes erinevaid teemasid Eesti ja maailma kultuuri, poliitika ja ühiskonna kontekstis.

8,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 8 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

“Must Valgel” on Rein Veidemanni kirjutatud raamat, mis koondab endas valiku tema kolumnidest, mis ilmusid ajalehes Postimees aastatel 2002–2011. Autor, Rein Veidemann, on Eesti kirjandusteadlane ja Tallinna Ülikooli Eesti Humanitaarinstituudi professor, kes on tuntud kultuurikriitiku ja publitsistina.

Käesolev raamat annab lugejale ülevaate Rein Veidemanni mõtetest ja seisukohtadest erinevate teemade, sealhulgas Eesti ja maailma kultuuri, poliitika ja ühiskonna suhtes. Kolumnid käsitlevad mitmekesiseid teemasid ning peegeldavad autori vaateid ja analüüse, mis ulatuvad aastaid tagasi ja annavad aimu sellest, kuidas autor on mõistnud ja kommenteerinud erinevaid ühiskondlikke ja kultuurilisi nähtusi ning sündmusi.

“Must Valgel” pakub lugejale võimalust tutvuda Rein Veidemanni mõtete ja kriitilise pilguga erinevate sündmuste ning ühiskondlike nähtuste suhtes ning võrrelda neid kolumne autori hilisemate vaadetega. See raamat on hea valik neile, kes huvituvad Eesti ühiskonnast ja kultuurist ning soovivad mõista, kuidas üks tuntud intellektuaal on neid teemasid aastate jooksul käsitlenud.

Lisainfo

Kaal 0,43 kg
Mõõtmed 22 × 15,5 × 2,2 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

2011

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

223

ISBN

9789985794593

Ostukorv