A ja O taskuteatmik: teadus ja tehnika

A & O taskuteatmik. Teadus ja tehnika on rikkalikult illustreeritud kronoloogia, mis sisaldab tuhandeid sündmusi teaduse ja tehnika ajaloost. Raamatus leidub üle 200 lehekülje ajatabeleid, 1000 teadlase ja leiutaja lühibiograafia ning 6500 märksõna nime- ja aineregistris. Lisaks on raamatus tsitaadid silmapaistvatelt teadlastelt nende aja tähtsaimate teadussaavutuste kohta.

15,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 15 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

A ja O taskuteatmik: teadus ja tehnika: inimesed, aastad, sündmused / John Clarke

A & O taskuteatmik. Teadus ja tehnika on ülimalt kasulik ressurss kõigile teaduse ja tehnika huvilistele. See raamat toimib kronoloogilise juhendina, mis sisaldab tuhandeid sündmusi ja saavutusi teaduse ja tehnika valdkonnas. Autor, John Clark, on koostanud ülevaate teaduse ja tehnika arengust, pakkudes lugejatele rikkalikult illustreeritud materjali ja praktilisi andmeid.

Raamatu olulisemad omadused on järgmised:

Üle 200 lehekülje ajatabeleid: Raamat hõlmab laia teemaderingi, mis käsitleb teaduse ja tehnika olulisi sündmusi läbi aegade. See pakub lugejatele ajaloolist perspektiivi ja aitab mõista, kuidas teadus ja tehnika on aastate jooksul arenenud.

1000 teadlase ja leiutaja lühibiograafiad: Raamat sisaldab informatiivseid biograafiaid 1000 olulise teadlase ja leiutaja kohta, tuues esile nende panuse teadusmaailma ja tehnoloogiasse.

6500 märksõna nime- ja aineregister: See register muudab raamatu kiireks ja lihtsaks viiteallikaks, võimaldades lugejatel leida konkreetset teavet ja teemakäsitluste viiteid.

Silmapaistvate teadlaste tsitaadid: Raamat sisaldab teadlaste endi tsitaate, mis aitavad selgitada nende aja tähtsamaid teadussaavutusi ning pakuvad lugejatele konteksti ja arusaama nende panusest.

A & O taskuteatmik. Teadus ja tehnika on suurepärane ressurss nii õppimiseks kui ka lihtsalt teadusmaailma ja tehnoloogia ajaloo tundmaõppimiseks. See on ideaalne kaaslane neile, kes soovivad mõista, kuidas teadus ja tehnika on kujundanud meie maailma ja eluviisi ning kes soovivad avastada olulisi saavutusi ja isikuid nendes valdkondades.

Lisainfo

Kaal 0,396 kg
Mõõtmed 21 × 12,5 × 2 cm
Autor

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

2006

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

318

Ostukorv