Metallilõikepingid 1967 – N. Tšernov

Metallilõikepingid on raamat, mille autoriks on Nikolai Tšernov. See raamat annab põhjaliku ülevaate metallilõikepinkide ehitusest ja tööpõhimõtetest ning on suunatud nii inseneridele kui ka kõigile, kes tegelevad metallitöötlemisega.

9,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 9 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300457 Kategooria:

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Kirjeldus

Nikolai Tšernovi raamat Metallilõikepingid on põhjalik juhend metallilõikepinkide kohta, mis on väärtuslik ressurss inseneridele, metallitöötlemisega tegelevatele spetsialistidele ja kõigile, kes soovivad mõista metallitöötlemise keerukust ja täpseid tehnikaid.

Raamatu sisu hõlmab mitmesuguseid metallilõikepinkide tüüpe ja nende mehhanisme. Autor esitab üksikasjalisi kirjeldusi trei-, revolvertrei-, plaantrei-, karussell-, kukaldus-, agregaat-, frees-, keermefrees-, höövel-, tõuke-, kammlõike-, lihv-, plankimis-, soveldus- ja hambalõikepinkide kohta. Samuti käsitletakse automaat- ja poolautomaattreipinke.

Raamat tutvustab metallilõikepinkide elektri- ja hüdroajameid ning sisaldab kinemaatilisi skeeme ja põhiandmeid erinevate pingitüüpide kohta. Lisaks kirjeldatakse pinkide häälestuse eripärasid ja programmjuhtimist, mis on olulised teemad tänapäevastes tööstuslikes metallitöötlemisprotsessides.

Metallilõikepingid ei piirdu vaid teoreetilise teabega, vaid annab ka praktilisi juhiseid metallilõikepinkide ekspluatatsiooni kohta. Raamat on väärtuslik ressurss neile, kes tegelevad metallitöötlemise, masinaehituse ja inseneriteadusega seotud valdkondades. See aitab lugejatel mõista metallilõikepinkide keerukust ja kasutada neid tõhusalt erinevates tööstusharudes.

Lisainfo

Kaal 0,468 kg
Mõõtmed 22 × 15 × 2,5 cm
Autor

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

1967

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

383

Seisukord

Rahuldav

Ostukorv