Mesiniku sõnastik-käsiraamat

Mesiniku sõnastik-käsiraamat on praktiline juhend, mis pakub mesinikele teavet mesindustehnikate ja -meetodite kohta, mis sobivad Eesti tingimustesse. See hõlmab mesinduse erinevaid aspekte alates mesilaste bioloogiast kuni mesinduse organiseerimiseni.

10,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 10 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300315 Kategooriad: , , ,

Kirjeldus

Mesiniku sõnastik-käsiraamat on praktiline juhend, mis on loodud eelkõige mesinikele, kes tegutsevad Eestis. Autorid Paul Alles ja Galina Alles koostasid selle raamatu koostöös Eesti Aianduse ja Mesinduse Seltsi Tartu Osakonnaga ning keskendusid mesindustehnikate ja -meetodite tutvustamisele, mis on osutunud sobivaks Eesti tingimustes. Raamat pakub mitmekülgset teavet mesinduse erinevate aspektide kohta.

Raamatu põhiteemad hõlmavad järgmist:

Mesindustehnikad ja -meetodid: Autorid keskenduvad praktilistele mesindusvõtetele, mis aitavad mesinikel saavutada kõrge mee- ja vahatoodangu. Raamat sisaldab näpunäiteid mesindustööde teostamiseks, eriti Eesti kliima ja olude arvestamisel.

Mesilaste bioloogia: Raamatus selgitatakse mesilaste bioloogilisi omadusi ja käitumist, mis on olulised mesinduse mõistmiseks ja edukaks teostamiseks.

Emadekasvatus ja tõuaretus: Autorid käsitlevad mesilaste emade kasvatamise ja tõuaretuse olulisust ning selgitavad, kuidas seda edukalt teha.

Mesinduse inventar: Raamatus tutvustatakse mesinduse inventari, mis on vajalik mesinikele nende igapäevatöös.

Meetaimed ja mesindussaadused: Autorid annavad ülevaate meetaimedest ja mesindussaaduste kasutamisest ning nende olulisusest mesinduses.

Põllumajanduslike kultuuride tolmeldamine: Raamat selgitab, kuidas mesilased aitavad tolmeldada põllumajanduslikke kultuure ja miks see on oluline.

Mesilaste haiguste tõrje: Autorid käsitlevad mesilaste haiguste tõrjemeetodeid, et säilitada mesilaste tervis ja heaolu.

Mesinduse organiseerimine: Raamat pakub teavet mesinduse organiseerimise kohta, sealhulgas mesinike ühenduste ja seltside rolli kohta.

Mesiniku sõnastik-käsiraamat on kasulik ressurss mesinikele, kes soovivad täiendada oma teadmisi ja oskusi mesinduse valdkonnas. See annab praktilist teavet, mis aitab mesinikel saavutada edukat ja tulusat mesindustegevust Eestis.

Lisainfo

Kaal 0,291 kg
Mõõtmed 15 × 11,5 × 3 cm
Autor

,

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1962

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

496

Seisukord

Hea

Ostukorv