Mesila asutamine

Mesila asutamine on Jaan Rootsi raamat, mis on suunatud algajatele mesinikele ja annab üksikasjaliku ülevaate mesila rajamise protsessist. Raamat käsitleb mitmeid olulisi teemasid, mis on seotud mesindusega, alates mesila asukohast ja tarude soetamisest kuni mesilasperede hooldamise ja talvitamiseni.

10,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 10 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300458 Kategooriad: , , ,

Kirjeldus

Jaan Rootsi raamat Mesila asutamine on väärtuslik juhend algajatele mesinikele, kes soovivad saada põhjalikku ülevaadet mesila rajamise ja mesilasperede hooldamise protsessist. Raamat hõlmab mitmeid olulisi teemasid ja praktilisi juhiseid, mis aitavad algajatel edukalt mesindusega alustada.

Raamat algab mesinduse tähtsuse rõhutamisega ja selgitab mesinduse eeldusi, mis hõlmavad korjemaad, kliimat ja mesiniku isikust tingitud eeldusi. Autor annab nõu mesila asukoha valikul, tarude soetamisel ja mesilasperede hankimisel. Lisaks käsitletakse mesilasperede hooldamise olulisi aspekte, alates kevadistest töödest kuni talvitamiseni.

Mesila asutamine sisaldab praktilisi juhendeid mesilasperede eest hoolitsemiseks ning tutvustab olulisi mesinduse tarberiistu. Raamatus esitatakse nõuandeid ja soovitusi, mis on olulised mesilaste tervise ja heaolu tagamiseks ning mis aitavad mesinikel edukalt oma mesilasperesid hooldada.

Kuigi raamat on suunatud algajatele, võivad ka kogenud mesinikud leida selles väärtuslikke näpunäiteid ja teavet, mis aitab neil parandada oma mesindusalaseid teadmisi ja oskusi. Mesila asutamine on praktiline juhend mesindusega tegelemiseks ning aitab lugejatel edukalt alustada ja arendada oma mesindushobit.

Lisainfo

Kaal 0,106 kg
Mõõtmed 20 × 14 × 1,5 cm
Autor

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

1946

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

93

Seisukord

Hea

Ostukorv