Meie elu on taevas

Meie elu on taevas: Siberi mälestused on Harri Haameri autobiograafiline raamat, kus ta jagab oma elukogemusi ja mälestusi Siberi aastatest, sealhulgas läbielatud sõdadest, poliitilistest muutustest ja elutarkustest.

14,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 14 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300492 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Meie elu on taevas: Siberi mälestused on haarav autobiograafiline teos, kus autor Harri Haamer avab oma elu sündmusi ja mälestusi Siberis, olles elanud kolme sõja ja seitsme valitsuse vahelisel ajal. Raamat toob lugejani autori isikliku loo ja vaatenurga, pakkudes ülevaadet tema elust, mis oli täis keerulisi katsumusi ja muutusi.

Autor jagab oma mõtisklusi ja elutarkusi, mis on kujunenud tema lapsepõlvest ja elukogemustest Siberis. Need mälestused annavad aimu sellest, kuidas inimene võib jääda kindlaks oma veendumustele ja väärtustele, hoolimata keerulistest oludest ja poliitilistest muutustest ümbritsevas maailmas. Raamat käsitleb nii isiklikke kogemusi kui ka laiemaid ühiskondlikke sündmusi ning pakub lugejatele võimalust mõista ajaloolisi sündmusi inimese vaatepunktist.

Meie elu on taevas: Siberi mälestused on haarav lugemine kõigile, kes on huvitatud isiklikest lugudest, ajaloost ja inimeste võimest jääda kindlaks oma veendumustele ka kõige raskematel aegadel. Harri Haameri aus ja liigutav elulugu kannab sõnumit elu väärtustamisest ning hea ja kurja vahetegemisest ka kõige raskematel hetkedel.

Lisainfo

Kaal 0,326 kg
Mõõtmed 22 × 15 × 1,5 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1993

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

205

ISBN

9985806034

Seisukord

Hea

Ostukorv