Mees Vincist Leonardo da Vinci elust

“František Jílek avab meile akna ajaloolise geenius Leonardo da Vinci salapärasesse ellu selle haarava elulooromaaniga. Jälgi Vincit tema loomingulise pöördepunktide, keeruliste suhete ja seikluste läbi, mis on täis põnevust ja inspiratsiooni.”

6,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 6 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

“František Jílek avab meile akna ajaloolise geenius Leonardo da Vinci salapärasesse ellu selle haarava elulooromaaniga. Jälgi Vincit tema loomingulise pöördepunktide, keeruliste suhete ja seikluste läbi, mis on täis põnevust ja inspiratsiooni.”

Pikem kirjeldus:

František Jílek – Mees Vincist: Elulooromaan Leonardo da Vinci elust

Kas oled kunagi mõelnud, milline oli Leonardo da Vinci elu? Kuidas ta sai maailma üheks suurimaks geeniusiks ja loojaks? Nüüd saad avastada selle legendaarse mehe elu, tema loomingut ja seiklusi František Jíleki haaravas elulooromaanis “Mees Vincist”.

See raamat viib sind ajas tagasi keskaega, Itaaliasse, kus sündis ja kasvas üles Leonardo da Vinci. František Jílek on suutnud luua elulise pildi noorest Leonardost, tema lapsepõlvest, unistustest ja kirest kunsti vastu. Saad jälgida, kuidas tema talent ja uudishimu maailma vastu viisid ta Firenze kunstnike ringi, kus ta kohtus teiste suurte kunstnikega ning hakkas looma oma maailmakuulsaid maale.

Raamat ei piirdu ainult kunstiga, vaid käsitleb ka Leonardot kui teadlast ja visionääri. Saad teada tema geniaalsetest leiutistest ja märkamisväärsest teaduslikust uurimistööst. Samuti avaneb lugejale tema keeruline isiklik elu, suhted teiste kunstnike ja õpilastega ning armusuhted, mis mõjutasid tema loomet.

František Jílek on suutnud kujutada Leonardo da Vinci elu erakordselt paeluvalt ja elutruult. Tema sõnad toovad esile Leonardo kirgliku olemuse, tema püüdlused täiuslikkuse poole ning tema unikaalsed vaated maailmale. See raamat on tõeline avastusretk ajaloolise geenius Leonardo da Vinci maailma.

Kui soovid sukelduda maailma täis põnevust, inspiratsiooni ja geniaalsust, siis ei saa sa jätta lugemata František Jíleki elulooromaani “Mees Vincist”. Osta see raamat kohe ja las see suurepärane lugu inspireerib sind sama palju kui Leonardo da Vinci inspireeris maailma!

Lisainfo

Kaal 0,677 kg
Mõõtmed 21 × 15 × 3 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1988

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

462

Sari

ISBN

Seisukord

Hea

Ostukorv