Masinaelemendid: Kettajamid

E. Soonvaldi Kettajamid on praktiline juhend, mis pakub üksikasjalikku teavet kettajamite omaduste, kasutamise ja disaini kohta. Raamat katab mitmesuguseid teemasid, alates kettajami elementidest kuni hammasketi profiilini, pakkudes kasulikku teavet inseneridele ja spetsialistidele, kes tegelevad pöörleva liikumise ülekandmisega.

7,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 7 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300451 Kategooriad: , , ,

Kirjeldus

E. Soonvaldi Kettajamid on inseneridele ja spetsialistidele suunatud praktiline juhend, mis süveneb pöörleva liikumise ülekandmise olulisesse valdkonda. Raamat hõlmab laias valikus teemasid, pakkudes üksikasjalikku teavet kettajamite omaduste, kasutamise ja disaini kohta.

Teose sisu on struktureeritud mooduli kaupa, alustades kettajami elementidest ja liikudes edasi hammasketi profiili ja disaini üksikasjadeni. Iga peatükk käsitleb erinevaid aspekte, nagu ajamiketid, ketirattad, kettajami kastid, hammasketi profiilid ja palju muud. Raamat katab ka kettajami kujunduse ja arvutuse, mida insenerid saavad kasutada tõhusate ja vastupidavate kettajamite loomiseks.

Autor annab ülevaate hammasketi hammaste profileerimisest, pöörates tähelepanu puks- ja rull-pukskettide hammaste profiilidele ning eriprofiiliga kettidele. Raamat hõlmab ka keti sammu lubatavat pikenemist, mis on oluline aspekt kettajamite projekteerimisel ja kasutamisel.

Kettajamid on praktiline teejuht, mis on mõeldud inseneridele, disaineritele ja teistele spetsialistidele, kes tegelevad pöörleva liikumise ülekandmisega. See pakub sügavuti teavet kettajamite tehnoloogia kohta, aidates lugejatel mõista ja rakendada efektiivseid lahendusi pöörleva liikumise ülekande valdkonnas.

Lisainfo

Kaal 0,113 kg
Mõõtmed 23 × 16,5 × 0,5 cm
Autor

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

1951

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

76

Seisukord

Väga hea

Ostukorv