Bioonika

Raamat annab ülevaate bioonika põhimõtetest ja selle rakendustest küberneetikas. Raamat käsitleb, kuidas biooniline lähenemine aitab parandada elektronmasinate paindlikkust, analüüsivõimet ja efektiivsust, pakkudes uusi perspektiive nende arengus. Raamat on põnev lugemine kõigile, kes on huvitatud tehnoloogia ja teaduse suundumustest.

4,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 4 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300131 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Bioonika / Leonid Pavlovitš Kraizmer

Raamat käsitleb bioonika põhimõtteid ja rakendusi kui küberneetika uut haru. Raamat on kirjutatud populaarteaduslik, et teha bioonika ideed kättesaadavaks laiemale publikule. Kraizmer selgitab, kuidas biooniline lähenemine võib aidata kaasaegseid elektronmasinaid täiustada, kõrvaldades nende puudusi nagu käitumise paindumatus, analüüsivõime puudumine, piiratud informatsiooni sisseviimise kanalid, madal ökonoomsus ja usaldatavus.

Brošüüris käsitletakse, kuidas biooniline lähenemine võimaldab küberneetilistel seadmetel paremini kohaneda ettearvamatute olukordadega, analüüsida keerukaid nähtusi väliskeskkonnas ning parandada informatsiooni vastuvõtu ja töötlemise võimekust. Kraizmer toob välja, et bioonika integreerimine masinatesse võib viia nende efektiivsuse ja töökindluse märkimisväärse tõusuni, pakkudes uusi võimalusi nii teaduses kui ka praktilistes rakendustes.

See brošüür on oluline lugemine neile, kes on huvitatud küberneetika, bioonika ja nende interdistsiplinaarsete rakenduste tulevikust. Kraizmeri töö pakub väärtuslikku sissevaadet bioonika potentsiaalist ja selle mõjust kaasaegsele tehnoloogiale.

Lisainfo

Kaal 0,05 kg
Mõõtmed 20 × 13 × 0,5 cm
Autor

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

1964

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

68

Sari

Seisukord

Väga hea

Ostukorv