Marketing Judo

Turundusjudo: ettevõtte ehitamine nutika mõistuse, mitte eelarvega on kerge ja praktiline raamat, mis on mõeldud inimestele, kes soovivad luua oma brändi või ettevõtet, kuid kellel pole tavapärase turunduse jaoks suuri eelarveid.

18,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 18 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300048 Kategooria:

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Kirjeldus

Turundusjudo: ettevõtte ehitamine nutika mõistuse, mitte eelarvega on inspireeriv ja praktiline raamat nendele inimestele, kes soovivad edukalt ehitada oma brändi või äri, kuid omavad piiratud eelarvet tavapärase turunduse jaoks. Autor tutvustab lugejatele ideed turundusjudo kohta, mis tähendab nutikate võtete kasutamist turunduses, et saavutada suurepäraseid tulemusi minimaalsete vahenditega.

Raamat keskendub sellele, kuidas rakendada loomingulisi, nutikaid ja kulutõhusaid strateegiaid, et tuua oma toode, teenus või bränd sihtrühma tähelepanu ja saavutada edu turul, olenemata sellest, kas tegemist on väikese käivitamise, käsitööäri või muu piiratud ressurssidega. Raamatus antakse praktilisi näpunäiteid, kuidas kasutada sotsiaalmeediat, sisuturundust ja muudel digitaalsetel platvormidel esile tõusta ning kuidas luua tugev bränd ja kogukond, mis toetaks ettevõtte kasvu.

Autor kasutab kergelt mõistetavat ja humoorikat stiili, et kujutada turunduse keerdkäike ning julgustada lugejaid mõtlema loominguliselt ja leidma uusi viise, kuidas oma brändi või äri edendada. Raamat innustab inimesi mõtlema turundusest teisiti ja kasutama oma mõistust ja leidlikkust, et saavutada suurepäraseid tulemusi, hoolimata piiratud eelarvest.

Turundusjudo: ettevõtte ehitamine nutika mõistuse, mitte eelarvega on suurepärane lugemine neile, kes soovivad olla turundusega loomingulised ja efektiivsed, hoolimata piiratud eelarvest. Raamat pakub praktilisi näpunäiteid ja inspireerivaid lugusid, mis aitavad lugejatel oma äri edendada ja edu saavutada turunduses.

Lisainfo

Kaal 0,26 kg
Mõõtmed 21,6 × 13,8 × 1 cm
Autor

,

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

2002

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

141

Seisukord

Hea

Ostukorv