Maaviljelus

Maaviljelus on põhjalik raamat, mis käsitleb maaviljeluse valdkonda, pakkudes teadmisi taimede kasvutingimustest, maaviljelussüsteemidest ja nende ratsionaliseerimise võimalustest. See raamat on väärtuslik ressurss nii põllumajandustöötajatele kui ka agronoomiatudengitele ja sovhoostehnikumides õppijatele.

18,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 18 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300623 Kategooriad: , , ,

Kirjeldus

Maaviljelus on mahukas ja põhjalik teos, mis pakub põhjalikku ülevaadet maaviljeluse valdkonnast. Autorid Elmar Haller ja Martin Karmin on koostanud raamatu, mis on suunatud nii põllumajandustöötajatele kui ka agronoomiatudengitele ning sovhoostehnikumides õppijatele.

Raamat jaguneb mitmesse osasse, alustades sissejuhatusega, kus käsitletakse maaviljeluse eesmärke ja ülesandeid ning antakse ülevaade ajaloolisest arengust selles valdkonnas. Seejärel järgneb teine osa, kus uuritakse taimede nõudeid kasvutegurite suhtes ning antakse ülevaade kasvukeskkonda mõjutavatest põhiteguritest. Kolmas osa on pühendatud kasvukeskkonna tingimuste reguleerimisele, käsitledes ka erinevaid maaviljelussüsteeme ja nende ratsionaliseerimise võimalusi.

Raamatu eesmärk on anda lugejatele põhjalikud teadmised maaviljeluse valdkonnast, aidates mõista, kuidas taimed kasvavad ja millised tegurid mõjutavad nende kasvu. Samuti käsitletakse maaviljeluse arengut ja selle ajaloolist konteksti, mis aitab mõista valdkonna olulisust ja tähtsust põllumajanduses.

Maaviljelus on väärtuslik ressurss kõigile, kes tegelevad põllumajandusega või õpivad selle valdkonna kohta. See raamat pakub teaduslikult põhjendatud teadmisi ja praktilisi juhiseid, mis aitavad paremini mõista ja arendada maaviljeluse valdkonda, tagades tõhusa ja säästva põllumajanduse praktikate kasutamise.

Lisainfo

Kaal 0,44 kg
Mõõtmed 22,5 × 15 × 1,5 cm
Autor

,

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1984

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

279

Seisukord

Hea

Ostukorv