Maastik: loodus ja kultuur : maastikukäsitlusi Eestis – Tartu Ülikool, geograafia instituut

Maastik: loodus ja kultuur. Maastikukäsitlusi Eestis on kogumik erinevate autorite mõtteid ja vaateid maastikust ning selle tähendusest Eesti kontekstis.

10,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 10 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300293 Kategooria:

Kirjeldus

Maastik: loodus ja kultuur. Maastikukäsitlusi Eestis on mitmekülgne kogumik, mis uurib ja kaalub Eesti maastiku olemust ning tähendust. See raamat toob kokku erinevate taustade ja erinevate uurimisvaldkondade esindajad, kellel kõigil on oma ainulaadne suhe maastikuga.

Autorite hulgas on geograafid, maastikuarhitektid, matemaatikud, bioloogid, arheoloogid, folkloristid, fotograafid, kunstiajaloolased, planeerijad ja kirjanikud. Iga autor esitab oma vaatepunkti ja suhte maastikuga ning jagab oma mõtted ja avastused. Nende erinevad taustad ja vaatenurgad loovad mitmekesisuse, mis rikastab maastiku-uurijate ühist mõtisklust ja arusaamist.

Selle raamatu eesmärk on aidata lugejatel mõista Eesti maastiku olemust ja tähendust ning innustada mõtlema selle sügavamatele aspektidele. Autorite erinevad vaated ja arvamused avardavad perspektiive ning aitavad kaasa maastikuga seotud valdkondade rikastamisele ja uuendamisele. See kogumik on oluline lugemine kõigile, kes on huvitatud Eesti looduse ja kultuuri suhestumisest ning selle mõistmisest erinevatest vaatenurkadest.

Lisainfo

Kaal 0,301 kg
Mõõtmed 26 × 18 × 1 cm
Autor

,

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

2001

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

145

ISBN

9985401859

Seisukord

Hea

Ostukorv