Läänerindel muutuseta

Erinevalt paljudest teistest sõjajutustustest keskendub Läänerindel muutuseta Esimese maailmasõja hallidesse kaevikutesse, tuues lugejani ühe tavalise sõduri loo sellest traagilisest ajast.

15,00 

Laost otsas

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300718 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Erich Maria Remarque’i Läänerindel muutuseta on üks ajaloo kuulsamaid sõjavastaseid romaane, mis viib lugeja Esimese maailmasõja Flandria kaevikutesse. Teos jutustab tavalise sõduri kogemustest selles masendavas sõjas, kus kajastuvad sõja koledused, elu tule all, lõputu ootamine kaevikutes ja võõrdumine kodustest.

Erinevalt paljudest teistest sõjaromaanidest puudub selles loos heroismi ja seiklusvaim, ning see loob realistliku pildi sellest, kuidas sõda mõjutas tavaliste inimeste elu. Sõdurite mälestused on täis kibedust ja reetmist, mis sügavalt varjutavad iga sõda läbi teinud põlvkonna kogemusi.

Remarque kirjeldab inimlikke kannatusi ja traagikat, luues lugejatele võimaluse mõista sõja mõju tavainimeste igapäevaelule. Teos toob esile sõja absurdsuse ja mõttetuse ning kutsub üles küsimusele, kas sõda võib kunagi olla õigustatud. Läänerindel muutuseta on kaasaegse kirjanduse klassika, mis paneb lugejad tõsiselt mõtlema sõja ja rahu teemadel. See on liigutav ja sügavalt mõjus teos, mis jääb kauaks meelde.

Lisainfo

Kaal 0,174 kg
Mõõtmed 20,5 × 13 × 1 cm
Autor

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

1983

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

174

Seisukord

Rahuldav

Ostukorv