Kunstiajalugu 1

Raamat Kunstiajalugu 1. osa Mihhail Alpatovilt on põhjalik ja informatiivne ülevaade kunstiajaloost alates ürgajast kuni varase keskaja kunstini. Raamat hõlmab erinevaid kunstivoolusid ja perioode, sh Vana-Egiptuse kunst, kreeka antiikaja kunst, rooma kunst, islami kunst, India kunst ja palju muud. Lisaks sisaldab raamat rikkalikku reproduktsioonide kogu, et lugejatel oleks võimalik visuaalselt tutvuda erinevate kunstiteoste ja perioodidega.

14,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 14 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300189 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Mihhail Alpatovi raamat Kunstiajalugu 1. osa pakub põhjalikku ülevaadet kunstiajaloost alates ürgajast kuni varase keskaja kunstini. See raamat on suurepärane teatmeteos kunstihuvilistele, tudengitele ja kõigile, kes soovivad mõista kunsti arengut erinevates ajalooperioodides ja kultuurides.

Raamatus tutvustatakse mitmeid kunstivoolusid ja perioode, alustades ürgaja kunstist ja liikudes edasi Ees-Aasia kunsti, Vana-Egiptuse kunsti, Kreeka antiikaja kunsti, Kreeka kunsti V ja IV sajandil e.m.a., Rooma kunsti, Bütsantsi kunsti, islami kunsti, India kunsti, Ida-Aasia kunsti ja varase keskaja kunstiga Euroopas. See raamat annab lugejatele võimaluse mõista kunsti arengut erinevates kultuurides ja ajaloolistes kontekstides.

Lisaks põhjalikele kirjeldustele sisaldab raamat ka rikkalikku reproduktsioonide kogu. Need reproduktsioonid võimaldavad lugejatel visuaalselt tutvuda erinevate kunstiteoste ja perioodidega, tuues kunsti lähemale ja muutes selle kergemini mõistetavaks.

Kunstiajalugu 1. osa on suurepärane raamat kunstiajaloo entusiastidele, tudengitele ja kõigile, kes soovivad avastada kunsti erinevaid tahke ning selle mõju eri kultuuridele ja ajastutele. Mihhail Alpatov on loonud sügava ja informatiivse teose, mis aitab lugejatel süveneda kunsti maailma ja mõista selle olulisust meie ajaloos ja kultuuris.

Lisainfo

Kaal 2,012 kg
Mõõtmed 30 × 22 × 4 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1973

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

364

Seisukord

Hea

Ostukorv