Kulla võim

Kulla võim: Ühe kinnismõtte ajalugu on paeluv lugu kulla rollist inimkonna ajaloos ja selle mõjust rahasüsteemidele, kaubandusele, riikidele ja rahvastele.

14,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 14 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

Peter L. Bernsteini Kulla võim: Ühe kinnismõtte ajalugu viib lugejad põnevale teekonnale kulla võimule ja mõjule inimkonna ajaloos. Kuld on olnud ihaldatuim ja ülistatuim väärismetall, mis on alati kaasneda saatnud müüdid, kurbmängud, uurimisretked ja võimuvõitlused. See on sümboliseerinud ahnust, edevust, aga ka inimloomuse erinevaid tahke.

Raamat toob välja, kuidas kuld on mõjutanud rahasüsteemide ja kaubanduse arengut ning mõelnud riikide ja rahvaste saatust. See annab ülevaate sellest, kuidas kuld on olnud ajaloodokumentides, majandusteooriates ja inimeste mõtetes kajastatud. Teos pakub huvitavaid pilguheitu minevikku ning selgitab, kuidas kuld on olnud keskseks kinnismõtteks inimkonna ajaloos.

Kulla võim annab lugejale sügava arusaama sellest, kuidas üks väärismetall on kujundanud maailma majandust, poliitikat ja ühiskonda ning kuidas kuld on jätkuvalt põnev teema, mis puudutab meie igapäevast elu ja ajalugu. Kui soovite mõista kulla olulisust inimkonna arengus, siis pakub see raamat haarava ülevaate sellest teemast.

Lisainfo

Kaal 0,513 kg
Mõõtmed 22 × 15 × 3,5 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

2005

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

319

ISBN

9985664329

Seisukord

Hea

Ostukorv