Kuldsed aastad Lillyga

Kuldsete aastate lugu Lillyga viib lugeja põnevale teekonnale noore eesti kapteni seiklustest kaugel meredel sajand tagasi. See raamat pakub ladusat ja teaberohket jutustust, mis avab lugejatele ajaloolise vaatepurje alla, kandes endaga kaasas autori inimsõbralikku ja optimistlikku eluhoiakut.

15,00 

Laost otsas

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

Kuldsete aastate lugu Lillyga on haarav raamat, mis viib lugejad tagasi aega, mil noor eesti kapten seilas kaugetel meredel. See lugu pakub põnevust ja seiklusi ning on samas teaberohke allikas mineviku merekultuuri ja merenduse kohta.

Raamatus avatakse rikkalik ja vahetu maailm, kus noor kapten seisab silmitsi ookeanide lõpmatute veeteede, purjekate ja meretuultega. Teose ladus ja värvikas tekst toob lugejani autori enda kogemused ja vaatlused, andes aimu sellest, milline oli elu mere ääres sajand tagasi.

Johan Pitka suudab kanda lugejat oma mälestustes ajas tagasi, tuues esile oma inimsõbraliku, optimistliku ja vaoshoitud huumori. Kuldsete aastate lugu Lillyga on kirjutatud nii, et see kõnetab igas eas lugejaid ja haarab kaasa põnevale mereseiklusele.

Kui olete huvitatud mineviku meremeeste lugudest, seiklustest ja ajaloost, siis pakub Kuldsete aastate lugu Lillyga teile rikkalikku ja kaasakiskuvat lugemiselamust. See raamat äratab ellu sajandi taguseid aegu ja toob lugejateni unustamatud mereseiklused ja merendusmaailma võlu.

Lisainfo

Kaal 0,458 kg
Mõõtmed 21,5 × 16 × 3 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1998

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

336

ISBN

9985510399

Seisukord

Rahuldav

Ostukorv