Kuidas meie taimi kasutada

Raamat Kuidas meie taimi kasutada on praktiline teejuht taimede tundmaõppimisel ja nende mitmekülgsetel viisidel kasutamisel. Autor Toivo Rautavaara pakub põhjalikke teadmisi taimede tunnuste, korjamise, töötlemise ja rakenduste kohta ning jagab mitmesuguseid retsepte ning kasulikke nõuandeid.

25,00 

Laost otsas

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

Kuidas meie taimi kasutada on praktiline raamat, mis juhatab lugeja taimede põnevasse maailma ja õpetab, kuidas neid mitmekülgselt kasutada. Autor Toivo Rautavaara on loonud teose, mis sisaldab rikkalikke teadmisi erinevate taimeliikide tunnuste, korjamise, töötlemise ja kasutamise kohta ning annab lugejatele võimaluse avastada taimede mitmekesist maailma.

Raamatu lehekülgedel tutvustatakse erinevate taimede eripära ning selgitatakse, kuidas neid ära tunda ja ohutult korjata. Lisaks pakutakse põhjalikke juhiseid taimede töötlemise kohta, mis võimaldab lugejatel omal käel valmistada taimedest erinevaid tooteid ja preparaate.

Raamat sisaldab ka palju retsepte ja praktilisi nõuandeid, kuidas taimi igapäevaelus rakendada. Autor näitab, kuidas valmistada tervislikke toite, ravimtaimi, kosmeetikatooteid ja palju muud, kasutades selleks kohalikke taimi ja looduse kingitusi.

Kuidas meie taimi kasutada on suurepärane teejuht nii neile, kes soovivad õppida uusi oskusi ja kasutada taimi loovalt, kui ka neile, kes hindavad looduse ilu ja tahavad seda paremini mõista. Raamat annab võimaluse lähemalt tutvuda meie taimede mitmekülgse kasutamise võimalustega ning avastada looduse imesid igapäevaelus.

Lisainfo

Kaal 0,267 kg
Mõõtmed 19 × 13 × 2,5 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1998

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

244

ISBN

9985730178

Seisukord

Väga hea

Ostukorv